Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőbők párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőbők párkapcsolat? Működhet?

Figyelt kérdés

30 körüliek vagyunk, a megismerkedésünkkor ő 6, nekem 3 éves kapcsolatom volt. Egy hónapos beszélgetés után kezdtünk el találkozgatni is. Most 4 hónapja tart a viszonyunk, ő két hete mindent elmondott a barátnőjének, hétfőn pedig meglepett egy tökéletes rózsával, és bevallotta, hogy szeret.

Én hezitálok... a szex jobb vele, de hogy bízhatnék meg benne? Azt mondja, hogy túl fiatalon jöttek össze, és csak megszokásból maradtak együtt, mert nem hitte, hogy lehet még szerelmes. (És amúgy is durván meghízott a nő) Bárki elhinné, hogy ha az előzőt megcsalta, majd engem nem fog? Megérné ezért kockáztatni?


Ide jöhet a ribizlizés is, hibáztam, hibáztunk. Nem mentség az érzelmeink a tetteinkre. Előbb kellett volna az aktuális kapcsolatot lezárni, igen, de már ezt elbasztuk.



2020. máj. 23. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő korrekt volt. Te nem vagy az. Inkább az lenne a kérdés, ő hogy bízzon meg benned...
2020. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is inkább te tűnsz a megbízhatatlannak. Ő legalább lépett valamit, nem pedig csak hiteget.
2020. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Bárki elhinné, hogy ha az előzőt megcsalta, majd engem nem fog?"

Szerintem nem vagy olyan morális helyzetben, hogy ezt mástól elvárhatod. Ugyanabban a csónakban eveztek, de ő megbízik benned, míg te nem.

2020. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedden én is elmondtam a páromnak. (Van jogom még igy nevezni?) Azt tudom, hogy ezek után nem maradhatok vele. Sokkal jobbat érdemel.

A hezitálást arra értettem, hogy bele merjek-e próbálni így egy új kapcsolatba?

2020. máj. 23. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem már javában "bele vagy próbálva". Előbb kellett volna ezt a kérdést feltenni.
2020. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egy csónakban evezünk dolog... Én a mai napig szemen köpném magam, szégyenlem is magam. Neki nem az első szeretője vagyok, csak eddig senkinél nem érzett többet.
2020. máj. 23. 16:12
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Menj bele nyugodtan,aztán majd kölcsönösen csalhatjátok egymást,pár hónap vagy év múlva ha valami nem stimmel!
2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nektek működni fog, hiszen zsák a foltja esete a kapcsolatotok. Hasonszőrűen jellemtelenek vagytok mind a ketten. Tökéletes kapcsolat lesz. 👌
2020. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Ohh😂
2020. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ellenpélda: Ahol működik. Unokatestvérem első házasságát 20 évesen kötötte.

A lány terhes lett. Aztán egy idő után az alkohol rabja. Uncsi tesómnak lett egy szeretője. Ezzel ellensúlyozta (gondolom) az otthoni rossz légkört.

Aztán lebuktak (azt hiszem ezt a szerető intézte úgy...). Már tizen egy-két éve házasok. Nem gondolom, hogy unokatesóm megcsalná.

2020. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!