Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők. Nálatok mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nálatok mi az a pont, tudat alatt vagy tudatosan, amikor megcsaljatok a párotokat?

Figyelt kérdés
Értem itt kevés együtt lét, minőségi idő, szex nem epp jo vagy rossz?

máj. 1. 07:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Elhanyagolt és nem foglalkozott velem se szexuálisan se mint nővel.

Társas magányban éltem.

máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
De ilyen esetben miért nem szakítasz inkabb 1es? Gondolom megbeszélni próbáltad, mert az az első mindig.
máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hiába próbáltam megbeszélni vele. 1-2 hétig változott utánna ugyan úgy ment minden tovább.
máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ilyen pont NINCS, ha nem tetszik a helyzet, akkor elküldöm, a megcsalás nem opció.
máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Még sosem csaltam meg senkit, én a szakítás híve vagyok. Eleve jobban szeretek egyedül lenni, csak sajnos néha belezúgok valakibe és olyankor hajlandó vagyok párkapcsolatra. Rendszerint a pocsék szex miatt szokott elmúlni a dolog, valahogy mindig gyorstüzelőket fogok ki. De ha nem múlnának el ilyenkor az érzelmeim és nem a szakítást választanám, hanem a megcsalást, akkor az ezért lenne.
máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%

#5

Én szívesen megd.gnálak

máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 Most pont nincs szükségem szex-kapcsolatra, de kösz. :) Majd ha lesz, szólok.
máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%

#7

6os vagyok, rendben😉

Egyébként potens, kitartó pasi vagyok, 5 percért a sliccem sem húznám le😀

máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
#8 Jó, azért órák sem kellenek, de ha 5-10 percet bírsz, az már fasza. :) Csak érted, ha már dugok valakivel, akkor legyen meg az élmény, hogy dugtam és ne siralmas két lökés legyen az egész.
máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
A felsoroltak közül egyik se megcsalás.
máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!