Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régen flörtölt velem a sógorom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen flörtölt velem a sógorom, akkor még nem volt az, vajon most kavarna velem?

Figyelt kérdés
Régen egy helyen dolgoztam vele és flörtölt, rám kacsintott stb. Nekem is bejott. És akkor nem tudtam még, hogy családja van. Nem volt köztünk semmi. Mostmar a sógorom és továbbra is megnez mindig. A helyemben kavarnatok vele ha nem derül ki? Bár tudom addig kellett volna míg nem lett rokon..

2020. máj. 27. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Nőként van bennem annyi tartás és gerincesség, hogy foglalt emberrel, főleg ha az még családtag is nem kezdek!
2020. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ha régebben bejottel neki, akkor most is
2020. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A helyedben nem kavarnék rokonnal, vagy rokon párjával/exével/akármijével, ez undorító C szokás.


Amúgy valszeg dugna veled.

2020. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem rossz a kapcsolata a feleségével, a flörtbol és abból következtetek erre, mert állandóan nalunk volt régen. Nekem is rossz. Ezért gondoltam, hogy akkor miért ne. Hisz válni egyikonk se fog.
2020. máj. 27. 17:56
 5/13 Parasztgyerek ***** válasza:
84%
Minek házasodik az ilyen ember? Természetesen mindkettőtökre értve.
2020. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nyilván senki nem úgy házasodik meg, hogy ezt tervezi.
2020. máj. 27. 18:33
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy sem, családban meg pláne nem.

Nem ér annyit az a rengeteg veszekedés ami lenne a családban azért a pár percért ezzel az emberrel.

Fordított esetben neked hogy esne a dolog?

Függetlenül attól, hogy milyen a kapcsolatuk.

2020. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Mint a bagzó macskák. Rokon rokonnal, testvér testvérrel, anyóssal, apóssal, saját gyerekkel. Ne tartsd vissza magad, ülj bele mindenbe, ami kicsit is faxnak látszik, az életed csak erre jó.
2020. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Na azt nem!
2020. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha az agyunkat akarod heccelni, akkor csinálj, amit akarsz.

Ha pedig valóság a helyzet, akkor óvva intelek attól, hogy kikezdj a sógoroddal!!! Roppant kicsi a valószínűsége, hogy titokban maradna. Légy észnél!

Ffi.

2020. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!