Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miből derült ki,hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derült ki,hogy a párod megcsal?

Figyelt kérdés
Mik voltak a gyanús jelek? Amikor rákérdeztél, bevallotta? Nekem gyanús a párom, de félek, ha rákérdezek nagyon megbántom hogy nem bízom benne.
2020. máj. 31. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyanús akkor egyenlőre figyelj. Telefon kódolás, mindenhova viszi, kimaradozás.

Ha rákérdezel és van valami akkor óvatosabb lesz...

2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus jelek,nagyjából minden férfi egyformán viselkedik ilyenkor.Nem nagyon akar kommunikálni stb...
2020. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

folyton nyomkodta (amikor velem volt akkor is folyton, ha külön voltunk akkor végképp 0-24) és dugdosta a telefonját.

eltűnt több órára és olyanokat kamuzott h végül kiderült h nem ott volt ahol mondta.


nagyon sokszor figylet betegesen a külsejére, amikor pl. csak "edzésre" indult, de muszaj volt h pöpecül álljon a haja stb..


Ilyesmik

2020. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova vitte a telefonját, még pisiléshez is. Ha nyomkodta mellettem, próbálta minél inkább elfordítani a képernyőt. Mikor véletlenül rá tudtam pillantani, tutira egy random csajjal csetelt/a képeit nézegette. Észrevettem, hogy a facebookon ismerkedős csoportokban van benne (persze azt mondta hogy csak haverkodik).
2020. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, rá ne kérdezz. Ha annyira kíváncsi vagy, hallgass és próbálj belenézni a telefonjába. Nyilván tagadni fog és csak óvatosabb lesz, el is fogja tüntetni a bizonyítékokat. Csak okosan.
2020. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen se veled, se nélküled "kapcsolat" volt. A megszokottnál is hülyébben viselkedett, majd megtaláltam a felesége instáját. Utána már értelmet nyert minden.
2020. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondta, hogy nem tud belépni az e-mail fiókjába, és próbáljam már meg az én gépemről, hátha. Sajnos annyira hülye volt, hogy arról megfeledkezett, hogy ott virítanak a levélváltásai a csajjal, akivel megcsalt. Amint beléptem, ott volt az arcomban. Nem nagyon volt mit tagadni.

(amúgy azért nem tudott belépni, mert rossz jelszót írt be 🤦‍♀️)

2020. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, arra nem gondoltál hogy félt szakítani ezért így vezetett rá, hogy te küld el..? Ez tipikus viselkedés.
2020. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
8: Neeem, nem akart szakítani, sírva könyörgött napokig, míg én hülye adtam neki még egy esélyt. Fiatal voltam és naiv, ma már max pofánröhögném.
2020. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Telefonjában tálaltam beszélgetéseket, elég egyértelműek voltak, plusz előfordult, hogy gyanúsan csendben volt a programjával kapcsolatban vagy gyanúsan nem akart áthívni bizonyos napokon stb. Nem mondta el mikor van szabadságon 1-1 napokat, mert akkor is a nővel volt. Plusz gyakran érdekelte, hogy én pontosan meddig dolgozok, home office van-e, hogyan megyek, hogyan jövök stb.

Mielőtt még hivatalosan összejöttünk, de már azelőtt is szinte jártunk, csak nem volt kimondva, ő még akkoris nagyban csajozott. Akkor pedig megtaláltam a gumit a kukájában, használt törölközők a szennyesben, miközben egyedül lakott, fél üveg pezsgő a hűtőben. Egyáltalán nem figyelt a részletekre, amikor jártunk akkor sem...Persze amikor rákérdeztem letagadta, hogy ő soha nem áldozna engem fel egy futó kapcsolat vagy szex miatt. Amikor a konkrétumokra utaltam, akkor bevallotta, de állította, hogy sajnálja és nem jelent semmit stb, sőt a nő mászott rá anno a karácsonyi buliban. Megbocsájtottam neki, azt hittem tényleg nem kell neki a nő, de nem így lett végül...

2020. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!