Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derült ki, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki, hogy megcsal a párod?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés csak azoknak szól akikkel történt már ilyen. Ha nem gond kérem írjátok oda, hogy fiú vagytok e vagy lányok. Köszi
2012. jún. 1. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Gombás hüvelyfertőzés. Fél évvel később ondófoltos volt a sötétkék alsógatyája...

23N

2012. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy véletlenül hozzáragadt ez a talpához: [link]
2012. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, ez mit bizonyít?

Csak mert a gombás fertőzést akár uszodában is összeszedheted, vagy fogamzásgátló miatt is kialakulhat...

A folt a gatyán... Hát nemtudom, hacsak nem ő mondta ezek után ,hogy megcsalt, szerintem ez semmit nem bizonyít...

2012. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Onnan tudom, hogy megcsalt, mert:

-nem voltam uszodában, olyan helyen, ahol ilyet összeszedhet az ember. Fog. gátlót már 6 éve szedtem ugyanezt, attól sem lehetett. Ja, és érdekes smsek a telóban: "Jó volt az estéd? :)" És hasonlók. Önmagában ez nem bizonyító erejű, de a kettő együtt már igen.

-folt a gatyán: szerinted sperma mitől kerül rá?! Hacsak nem ráverte. De nem, ő mást b@szott, míg én otthon aludtam. Ő kint volt éjjeliőr a vasútnál, és a hü*lye a munkahelyemre ment be szórakozni. Visszamondták, innentől nem volt nehéz összerakni.

Ja, és hogy teljes legyen a történet: én tartottam el, mert csak alkalmilag volt melója, nálam lakott, jegyesek voltunk...

És végezetül: szakítás után be is ismerte!!!:) (Utána meg jött volna kibékülni a gyökér...)

2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!