Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a palitok sokat beszélget más csajokkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiakadt amiért egy hete egy lánnyal beszélgetek instagramon. Gyakorlatilag csak beszélgetünk folyamatosan mindenről. Pedig elmondtam neki meg nem titkolom előle. Azt mondja az zavarja hogy a lány szingli és fél hogy rám fog mászni meg rossz neki hogy mikor kulon vagyunk más csajjal beszélek. Nem értem miért féltékenykedik mikor tudja hogy őt szeretem és ezt ereztetem is vele.

20/F



2020. jún. 10. 08:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha régóta barátok lennétek akkor tök oké, én sem várnám el, hogy a pasim dobja az összes lányhaverját csak mert most barátnője lettem (nyílván ha többet beszélgetne velük, mint velem akkor nem, de addig semmi gond...)

de az hoy valaki feltűnik a semmiből és vele beszélgetsz folyton az gáz

2020. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit vinni lehet azt úgyis viszik...

Viszont engem nem annyira szokott zavarni mikor a neten beszélget csajokkal a barátom. Viszont ha megkérem hogy fejezze be az egyik lánnyal akkor megtenné,de én nem tiltom meg hogy kivel beszélgessen s kivel ne.

Ha engem szeret akkor nem fog kavarni veluk:)

2020. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na igen az tök más lenne ha mondjuk már a bnőd előtti barátság lett volna de így a semmiből egyik napról a másikra elkezdtek beszélgetni sztem az nem természetes dolog még ha te ismerted is őt régen az nem ők hogy mindennap beszélgess vele. Egy az hogy nem tudható hogy ő nem e az ér beszélget veled mert többet akar tőled és neki sem számít hogy barátnőd van.Nekem is vannak volt osztalytarsaim de nem beszélgetek velük a párom mellett.
2020. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Spagettit főznék neked, menzesz véres szósszal. Kész is a vacsi! (:
2020. júl. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!