Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a palitok sokat beszélget más csajokkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiakadt amiért egy hete egy lánnyal beszélgetek instagramon. Gyakorlatilag csak beszélgetünk folyamatosan mindenről. Pedig elmondtam neki meg nem titkolom előle. Azt mondja az zavarja hogy a lány szingli és fél hogy rám fog mászni meg rossz neki hogy mikor kulon vagyunk más csajjal beszélek. Nem értem miért féltékenykedik mikor tudja hogy őt szeretem és ezt ereztetem is vele.

20/F



2020. jún. 10. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Normális embert ez zavarni szokott. Téged is zavarna ugyanez fordítva. Ha nem, akkor kicsit se szereted.

Majd kidob a pi.ba, és akkor beszélgetsz azzal, akivel akarsz.

2020. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Hogy kezdtetek egyáltalán el beszélgetni ezzel az egy hete megismert lánnyal? Zavarna, ha a barátom random ismerkedne neten lányokkal a kapcsolatunk alatt. Örülj, hogy nem dobott ki. Gondolj már bele ha o ezt mondana, ja hat instan ram irt egy srác beszelgetunk 1 hete mindennap órákat, de én téged szeretlek
2020. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én el is mondom hogy miről és nem most ismertem meg mert osztálytársam volt általánosban.
2020. jún. 10. 09:38
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit sem normális, hogy így beszélgetsz egy lánnyal miközben kapcsolatban vagy. És szerintem nem fogsz olyan nőt találni, akinek ezzel semmi baja. Bár, az is igaz, hogy manapság kevés az a "férfi" aki nem beszél senkivel a csaj háta mögött(jobb esetben csak beszélnek).. De mindenesetre nem ő az igazi, ha más lányok társaságára vágysz szerintem.
2020. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Megkér, hogy ne beszélgess vele, mert rosszul esik neki. Te ennek ellenére is megteszed.

Pont nem azt érezteted vele, hogy szereted. Hanem azt, hogy a másikkal a puszta írogatás jobban érdekel, mint a barátnőd és az ő érzései.

Nem értem, miért hiszed azt, hogy ha elmondod, akkor ez így rendben van.

Nagyon gyerek vagy te még.

2020. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nem értem, hogy miért kell olyan emberrel beszélgetni, akivel eddig nem beszélgettél. Miért most? Miért kell rendszeresen?

Nyilván más az, ha egy barátról van szó, és más az, amikor hirtelen a semmiből előbukkan egy nő, akivel leáll beszélgetni az ember. Nem pár mondat erejéig, nem rövid kérdések erejéig, hanem rendszeresen.

Miért kell neked olyan emberekkel (csajokkal) beszélgetni, akikkel eddig nem beszélgettél? Hogy jött ez a fellángolás? Egyáltalán hogy kezdődött a beszélgetés? Miért akarod fenntartani a beszélgetéseket?

Ha megkér, hogy drágám, engem zavar, hogy a semmiből hirtelen elkezdtél ezzel a nővel órákat beszélgetni, légyszíves ne csináld, akkor te miért csinálod tovább zéró tiszteletet mutatva a párod érzései iránt? Miért fontosabb neked az, hogy más, eddig nem közeli kapcsolatban lévő nőkkel beszélgess, mint a párod érzései?

Ha ŐSZINTÉN meg tudod válaszolni magadnak, akkor rájössz, hogy valószínűleg jogos a barátnőd sérelme.

2020. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
Ha van barátnőd akkor minek beszélgetsz más lánnyal? A barátnőd már nem elég jó? Vagy nincsenek haverok? Ha az én barátnőm más sráccal beszélne akkor repülne mint a szar, és nem azért mert nem szeretem, hanem azért mert ő nem engem. Ha szereted akkor nem csinálsz ilyet
2020. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%
Nekem erre ment rá a kapcsolatom. Lehet, hogy semmi nincs köztetek, de ez akkor sem normális. Én is lány vagyok, és nekem k*rva rosszul esett. Amikor már hetek óta beszélt a csajjal, és többet beszélt vele kb, mint velem, akkor választás elé állítottam, ami hiba volt, mert nem engem választott...inkább választotta azt az embert, akit pár hete ismert meg, mint akivel együtt volt 8 hónapja😅
2020. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem zavar,egyaltalan nem vagyok féltékeny típus akit vinni lehet azt vigyek is 😃

En is sok fiúval beszélgetek, mert ok a barátaim, agyam eldobnam ha valaki emiatt hisztizni kezdene.

2020. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat akkor lehet leepitem Ennél többet ér a barátnőm mint hogy szetmenjunk
2020. jún. 10. 12:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!