Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy régi fiú barátommal, aki a baráti találkozót egy randinak nézte. Megcsókolt miközben nekem van egy párkapcsolatom. Nem viszonoztam a csókját, de én mégis úgy érzem, hogy a páromat megcsaltam. Több ismerősömet és édesanyámat is megkérdeztem, hogy ez megcsalás-e, ők azt mondják, hogy nem, de egyszerűen nem tudok nekik hinni. Kérlek segítsetek!!

2020. jún. 12. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Jót nevetnék ezen. Bár a párom valószínű már kevésbé, ha velem történne efféle. Szóval embere válogatja, hogy kinek mi fér bele és ki hogy reagál mondjuk erre. Én szerintem másnapra elfelejteném. Azt is ha megtörténik velem, és azt is, ha a párom számolna be ilyen élményről.
2020. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás, hanem egy kellemetlen helyzet, aminek remélhetőleg ott véget szakítottál és nem tartod a kapcsolatot az emberrel. Ha ennek ellenére még igen, akkor lehet ez miatt érzed úgy.
2020. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem megcsalás, de máskor lehetnél egyértelműbb a szándékodban.
2020. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Elforditottad a fejed? Ha igen, akkor nem csaltad meg, ha nem, akkor megiscsak jolesett neked az a kozeledes..
2020. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Elvileg nem az, de nem minket kell erről meggyőznöd.


Na, ezért nem hiszek én a férfi-nő 'barátságokban', mindig ez a vége...

2020. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem megcsalás. Viszont remélem egyértelműsítetted az úrfi felé, hogy foglalt vagy ezek után.
2020. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem meg csalás, viszont mi az, hogy csak úgy megcsókol a semmiből? Mekkora proli...
2020. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy elmondanám a páromnak. Mondjuk én ismerem annyira ahhoz, hogy tudjam hogy szuper empatikus lenne és engem jobban megviselne a szituáció, mint őt.

Lehet, hogy téged is megnyugtatna a barátod, hogy ugyan már, nem történt semmi, ne érezd rosszul magad.

2020. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!