Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismerős, szomszéd elötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős, szomszéd elötti lebukás a szeretővel? Hogyan kezelted?

Figyelt kérdés

Szomszédom bukott le előttem. 4 lakásos társasház, nagyon jól ismerjük egymást. A város túloldalán volt dolgom, majd az üzleti partneremmel együtt ebédeltünk egy Duna parti étteremben. A szomszéd férfi (35 éves) ott enyelgett a Duna-parton egy 21 év körüli csajjal, majd betértek az étterembe is, csókolóztak, stb. Aztán meglátott! Úgy csinált mintha nem ismerne meg, én meg nem akartam közbeavatkozni, így én is hasonlóan tettem, pedig össze is néztünk. Gyorsan leléptek aztán.

A feleségével épp babaprojekt van folyamatban, erről szokott beszélni az én feleségemmel.

Hogyan tovább? Beleszólni természetesen nem fogok, nem is mondtam el SENKINEK! Nem lesz ez így kínos, a találkozások? Csináljak úgy mintha nem is történt volna semmi? Szerintem úgy kellene. Csak mégis kínos lesz nagyon számomra. Főleg ha a nő beszámolót tart, hogy “most már reméljük jön a baba”.

Ti mit tennétek? Esetleg diszkréten szóljak neki, hogy nem láttam-hallottam semmit, nem mondok senkinek semmit, ez az ő dolga? Mert lehet most attól tart, hogy elmondtam a feleségemnek.


2020. jún. 13. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Hamar lépj rajta túl,mivel semmi közöd a szomszéd szerelmi életéhez..sem
2020. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy el akarom mondani vagy beleszólni! Azt sem írtam hogy 35 évesen idős lenne! Hol található ez az írásomban? Idézzétek légyszi.


Olvasásból bukott jópáratok .....

2020. jún. 13. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, nem érdekel a szomszéd élete. Ahogy másé sem. Nem kavarok.
2020. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

MODERÁTOR!!!


Most komolyan, ezmiez?


Miért lett törölve a válaszom???

2020. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Én mondjuk a szomszédod felesége helyében tudni szeretném, ha félrenéz a férjem. Ha babaprojektben vannak, akkor meg főleg. Sok kérdés felmerülne ezek után. Pl: a meglesz a baba, vajon nem lép félre megint, mennyire fogja szeretni a gyereket úgy, h más nőkkel összejön, a gyerek mit fog feltételezni az apjáról, ha elég idős lesz, hogy megértse, vagy nem csinál e más nőnek is gyereket...

Bár tény, hogy más életébe beleszólni nem szép dolog, azonban ha van tartás a szomszédodban, ezek után talán elgondolkozik vagy beszámol a feleségének.

Őszintén szólva örülök, hogy én nem vagyok ilyen helyzetben, mert napokig őrölném magam és járna az agyam, hogy most mi a f.szt csináljak az információval.

Sajnállak, haver.

2020. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ments meg a hölgyet! Kérlek! Kérlek! Ne szüljön egy undorító görénynek gyereket. Úgyis ki fog derülni, csakh már késő lesz. Ezért van az a rengeteg szomorú, nyugtatózabáló anyuka😔
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Ne szólj Neki. Tegyél úgy mintha nem láttál volna semmit. Még az is lehet,hogy Ő hozza fel Neked esetleg kérve,hogy kezeld bizalmasan...
2020. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Szólj a feleségének. Nem kéne ilyennek szülni. Szegény gyerek szivná csak meg az egészet
2020. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg igenis szólj a feleségének. Az egy dolog, hogy ő át van vágva, de ha ez így megy tovább, akkor gyerek is születik egy szar kapcsolatba, aminek úgyis válás lesz a vége. Szegény meg sem született gyerek nem tehet semmiről, nem ilyen apát érdemelne.
2020. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Családi dolgokba idegen sose szóljon bele,még jószándékkal sem. Esetleg a pasival beszélj és térítsd észre. Ha nem megy rendezzék Ők. Szerintem más us tudhat erről a félrelépésről ha nyilvánosan enyeleg.
2020. jún. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!