Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok ezt elmondta volna a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori...szóval egy kis társasházban lakunk az élettársammal és 2 gyerekünkkel. Ő olyan típus hogy állandóan pocskondiáz mindenkit, pl. az egyik szomszéd csajra (aki egyedülálló anya jelenleg) mindig azt mondta , hogy primitív és élhetetlen, annyi az esze mint egy marék lepkének stb. Ennek a csajnak mégis sokat segített mostanában. Pl. odaadta neki a lány a kulcsot, hogy engedje ki a kutyát a kertbe amikor nyaral. Igaz, csak egy napról volt szó. Pont itt volt anyukám is és kicsit meglepődtünk, hogy miért őt kérte meg. És még volt lent nála párszor a kertben, pl. lehívta a csaj hogy nézze meg a vakondtúrásokat (mit kell azon nézni, főleg hogy tőlünk az erkélyről is kiválóan látni), nézze meg az öntöző berendezést stb. Ami kiütötte a biztosítékot nálam, az viszont a következő eset:

Most hétvégén azzal jött haza a párom, hogy ennek a csajnak az apja, aki elég közel lakik hozzánk, megkérte őt hogy menjen és segítsen összerakni a medencéjüket. Párom semennyire nem ért a medencékhez , életében egyet (a miénket) állított fel, amúgy az övék nem is ugyanolyan. Amikor onnét hazajött, akkor közölte hogy másnap is el kell mennie beüzemelni. Ezt meg főleg nem értettem, ráadásul pont hétvége volt és mindkét napunkat keresztbe szervezte ezzel, amikor csinálhattunk volna valamit családilag. MIndegy, amikor hazaérkezett akkor megkérdeztem tőle, hogy mégis ez hogy lehetséges, hogy őt kérték meg erre, én ha lenne valami kerti munka vagy hasonló, akkor barátot vagy rokont kérnék meg rá nem a lányom szomszédját. Szóval nem értettem, hogy lehet hogy az ő neve merült fel. Mondtam azt is, hogy valami kell legyen a háttérben amiről én nem tudok ugyanis én nem tudtam hogy ennyire jóban vannak, hogy ha valamit segíteni kell akkor őt kérik meg... erre aránytalanul kiakadt és kiabált, nekem esett hogy ő annak segít akinek akar. Amúgy egy szóval nem mondta, hogy nincs köztük semmi a csajjal. Később még odajött és mondta a magáét, én közben pakoltam a gyerekek játékait és tele volt a kezem, fogta és elkezdte rángatni a dobozt ami nálam volt és kiütötte a kezemből. Na itt eldurrant az agyam és mondtam neki, hogy ezt többet nem teheti meg velem. Kicsivel később nagy büszkén közölte, hogy ő lement a csajhoz és elmondta neki, hogy mivel vádoltam meg és a csaj is tökre meglepődött. És hogy őköztük semmi nincs és ha lenne akkor se beszélhetnék így vele, de sosem csalt meg.

Nektek mi a véleményetek? Az egészben az a legrosszabb nekem, hogy elmondta a csajnak azt ami a kettőnk dolga. Szerintem a társad felé szolidárisnak kell lenni, akkor is ha már nem vagytok együtt. most ilyen alapon én is mondjam el a csajnak, hogy primitívnek tartja őt a párom és ezért nem igazán értem ezt a pálfordulását?


2017. júl. 10. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Hát az, hogy butának tartja az nem jelenti azt, hogy szexkapcsolatra nem jó neki. Két külön dolog a pasiknál, Ők máshogy működnek.

Azonban én azt mondom Te hisztizted túl ezt, de nagyon. Nem csodálom, hogy kiakadt. Miért örülsz inkább, hogy ilyen jószívű, segítőkész párod van? Miért kell mindenen hisztizni, féltékenykedni. Az kifogás, hogy mert átment medencét állítani, már szét baszta a családi programot. Biztos nem egész nap volt ott hanem 1-2 órá-t. A másik mondtad neki, hogy hétvégén ide vagy oda szeretnél menni? Mondtad neki már pl szerda körül, hogy figyu szombaton du-án menjünk ide meg oda úgy szervezd a dolgaidat?Vagy csak mikor mondta, hogy megy segíteni, akkor vágtad be a durcit, hogy Ő nem gondolatolvasó és hozzávágtad magától miért nem szervezett programot? Szerintem ha nem megy át medencét összerakni, akkor sem mentetek volna sehova, csak akkor nem hisztiznél, akkor sem ha a tv előtt ült volna egész vasárnap.

2017. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Úristen. Na ez hiszti a javából.


Én is egyedülálló anya vagyok, egyszer véletlen bejött egy egér a lakásba. A szüleim csak 20 percre laknak, de mikor gond volt egyáltalán nem érdekelt, az első férfit elkaptam a lépcsőházban, hogy segítsen már kiűzni az egeret. Persze nem sikerült neki, de nem azért kértem meg, mert tetszett, hanem mert közel volt és reménykedtem benne, hogy segít.


Szerintem paranoiás vagy.


Én jóban vagyok a szomszédokkal, bár nem kedvelem őket, de együtt élünk, ha kell, figyelem a néni lakását, amíg ő kimegy a patikába, mert aggódik, hogy betörnek hozzá. Kattant szegény, de ettől még segítek neki. Időm van, rászorul, és egy kis viszonzás is jól jöhet a nehezebb időkben.


A párod mondja majd, hogy sajnos most nem ér rá erre vagy arra, ha nem ér rá, vagy nem akar segíteni. Amíg akar, addig meg hadd döntsön már arról, mit csinál..


Felhúztad, ő meg elmondta egy érintettnek, aki a legközelebb volt és meghallgatta. Egy kis bosszúállás lehetett benne, de ez ahhoz képest, amit levágtál, jelentéktelen..


És ilyen nők mellett normális férfiak vannak.. komolyan kétségbeejtő.

2017. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mentünk volna nem mindig találjuk ki hét közepén a programot, de szerintem nem érted a történetet. Nem az a lényeg benne, hogy én hisztiztem vagy sem. A lényeg az, hogy ezt meg kellett volna kettőnknek beszélni, nem a csajt beavatni hiszen ez pont azt támasztja alá, hogy vannak ennyire jóban, hogy vele megbeszélje. Szerintem ez nagyon gáz. És a másik, hogy milyen alapon üti ki a dobozt a kezemből a gyerekek szeme láttára? Legközelebb megüt?
2017. júl. 10. 11:45
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, hogy ennyiből levonjátok a következtetést, hogy a párom normális. Sajnos messze nem az. Érdekes, hogy afelett mindenki elsiklik amit velem tett. Ezek szerint veletek bármit meg lehet csinálni? Különben meg láttatok már olyan pasit, aki bevallja hogy megcsalta a párját? Ha tüzes vassal kínoznák, akkor se vallaná be.
2017. júl. 10. 11:47
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem alaptalan a kérdező felháborodása.

Lehet valami köztük.

Egyik nap még ilyen hülye, olyan hülye a csaj. Másnap meg szalad segíteni. Pff szánalmas.

2017. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Hajaj pedig hány pasi van aki bevallja, sőt a párja képébe vágja és van aki leülteti és szépen elmondja van valakije és el akar válni. Amúgy miért Te pl ha dolgoznál és párod meggyanúsítana az egyik kollégáddal, akivel amúgy jóban vagy,de nincs semmi köztetek, nem mondanád el neki, hogy a párod gyanúsít?
2017. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Az a fura az egészbe, feltételezed hogy megcsalt, abból olyan igen nagy gond nincs, legfeljebb cibáljátok a játékos dobozt, viszont ha nem csalt meg és a szomszédban talált megértő fülekre akivel ezt megbeszélheti az már baj.


Egyébként meg jogos. Ami késik nem múlik, mert ha vele jobban meg tudja beszélni ezeket a dolgokat az már jelent valamit.

2017. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Pontosan, az oktalan gyanúsítgatással, hisztivel majd szépen tényleg odalöki Ő maga a csajhoz a pasit. Egy pasinak is kellenek ám a lelkizések és egy pasi oda megy ahol nyugi van, ahol ne rágják a fülét, ahol tudnak beszélgetni, együtt jót nevetni. Kérdező hisztizz csak oktalanul, majd egyre többet fog ehhez a csajhoz menni,de ha nem ehhez majd máshoz aki nem cseszteti és egyszer tényleg megcsal, az még hagyján, de lelkileg is oda fog kötődni és lelép. DE akkor ne a férjed legyen ám a szemét.
2017. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg dugja. Másrészt agresszív bunkó veled. Lehet, én ezek után levittem volna a csajhoz az összepakolt cuccát.
2017. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tortent azota valami?

Beszeltel vele?

2017. júl. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!