Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők/Lányok! Ti milyen következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Ti milyen következtetést vonnátok le az alábbi esetből?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam egy 20-as éveik elején járó párt, akik az erkélyen "dulakodtak". A hölgy azt szerette volna megtudni, hogy kivel beszélt a párja, de az eltartotta a telefonját, hogy nem mondja meg és próbálta közben elfordulva törölgetni az üzeneteket (gondolom).

Tudom, semmi közöm nincs az ilyesmihez, viszont kb. a 4-5. emelet erkélyén folyt a "harc". Nem akartam, hogy bármelyikük is leessen, gondoltam ha észrevesznek, talán bent folytatják. Esetleg ha mégis megtörténne a baj, akkor rögtön hívom a mentőket. Ezért gondoltam megvárom míg lecsillapodnak a kedélyek. A "csata" azzal végződött, hogy a srác a szemközti fához vágta a telefonját, ami a földre érkezve darabokra tört.


Ti mire következtetnétek ebből?

Ti hogyan reagálnátok hasonló helyzetben?



2020. jún. 15. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Tuti megcsalta...
Más kényes infót akart titkolni.
Lehet a meglepi buliját akarta eltitkolni.
Valakivel kibeszélte a csajt, ezt nem akarta, hogy meglássa.
Dickpicket küldött valakinek.
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt soha nem értem. Nyílvan a kapcsolatukra nezve szakito okot titkolt el az most lenyegtelen hogy micsoda. A nőnek normálisan ugy kellett volna reagalni hogy ha a pasi igy reagal hogy fogja a cuccat szó nélkul es pakol es megy. Ha a pasi semmi olyan kenyes infot nem titkolna elole akkor utana menne es megprobalna tisztazni de ez a fajta viselkedes mindket reszrol kínos, taszító és gyerekes ráadásul felelőtlen is. Szóval én nem szavaztam az is lehet hogy a pasi a haverjával kiprobalta a füves cigit es azt targyalta meg sms-ben, de nalam ez is szakito ok lenne ugyanugy a fuggosegek plane ha nem is akar tenni ellene ea szakito ok a perverzio minden formaja, a szexfuggoseg az aberalt viselkedea es etc. A bizonyitekokat probalta törölni hogy vígan azt mondhassa az mar nem az enyem. Ha meg megkerdeznek a lanytol hogy ezek a te bizonyitekaid akkor mutatna hogy ez es ez de nem hisztizni azon az erkelyen a gyerekes pasijaval ezen hanem fogni a cokmokot es ott hagyni ha mar volt ennyire hisztis hogy felnott ember letere nem kepes megbeszelni normalisan egy szakitast.
2020. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*és

*viselkedés

2020. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Elottem kiabalt mar utcan egy etnikai par veszekedve, most menjek oda hogy ne hari de kozteruleten vagytok viselkedjetek mar normalisan? Taszító visrlkedés. Szerinted mit csináltak volna? Utana meg nem tudnam miert all minden sarkon egy etnikai engem figyelve. Vagy amikor a csaj szalad harom pasi utan hogy takarodjanak a teruleterol éjszaka 2-kor. Közterület könyörgöm nem az övé.


Az ilyen helyzeteket hidd el nem csak egy ember fogja eszrevenni. Ha szolsz hogy folytassak odabent nehogy leessenek akkor azert fogsz parazni hogy vajon a pasi nem e megveri ugy a nőt hogy mento kell hozza vagy fordítva. Nem volt tettlegesseg azert hivhattad volna a mentot es a rendoroket ha a pasi mobilja valamelyik ember fejen landolt volna vagy ha verte volna egyik a masikat akkor a rendőröket is kihívhattad volna. Most azert alljon ott az ember munkabol pl elkesve mert ket felnott ember nem tudja hogy kell felnotten viselkedni? Lehet utána meg téged zaklattak volna ártatlanul.

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Arra, hogy a srác egy igazi lúzer csicska!


1.: NEM, a rendes telefonomon csajozok, erre kell 2.

2.: Le kellett volna dominálnia a csajt, hogy az tudja, hol a helye.

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
* Taszító viselkedés.
2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1 Bennem az fogalmazódott meg, hogy ha ennyire látni akarja, hogy kivel beszélt, akkor nem igazán bízik meg benne és ennek oka kell, hogy legyen. A tény, hogy mindent elkövetett a srác az eltitkolás érdekében önmagában is megalapozza a bizalmatlanságot, pláne ha már korábban is csalafinta volt...
2020. jún. 15. 11:49
 7/9 A kérdező kommentje:
#3 Mindketten magyarok voltak. Munkából jöttem haza, tehát ráértem. Amikor leesett a telefon és eltűntek az erkélyről, távoztam a helyszínről. Nem szerettem a Mónika show-t, élőben pedig még kellemetlenebb számomra az ilyen.
2020. jún. 15. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig a jelenet sunnyogva folytatódhatott a "ki találja meg előbb a törött telefont adatokért" éjszakai hadművelettel.
2020. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az már a földön kellett, hogy csinálják, szóval kevésbé életveszélyes terepen.
2020. jún. 16. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!