Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt aki azért csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki azért csalja meg többször akit szeret az exével mert fél különben az exe kiborul s kárt tesz magában?

Figyelt kérdés

Eddig ez volt a legnyomorultabb indok amit hallottam. Ilyen létezik? Valaki tapasztalat?

Vagy ez kamu lehet?


2020. jún. 16. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2020. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember ilyet nem csinál, felhívja az ex családját, barátait, és segítséget kér neki, de őt kizárja az életéből.
2020. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Ez inkább érzelmi zsarolás volt.

Eléggé kis ne bánts virág voltam, és szó szerint zaklatott az exem, hogy ha nem megyek vele randizni felköti magát eret vág stb.

Nem mertem szólni a páromnak, féltem mit mond.

Elmentem... Utána pár hét múlva megkeresett, hogy elküldi az egész,családomnak azokat az intim képeket amiket este csinált rólam míg együtt vagyunk, ha nem fekszem le vele.

Borzalmasan voltam, sírás jött rám, és ilyen asztmához hasonló levegő hiány.

Ez pár napig folyamatos volt, és itt jött el a pillanat, amikor leültetett a barátom és el kellett mondanom mindent.


Szerencsére nem feküdtem le az exemmel, és a párommal is megtudtuk oldani, hogy befejezze ezt a viselkedését az exem.


Nem tudom, a te storyd-e, és azért teszed fel a kérdést, mert ilyen helyzetbe vagy. Minden képpen beszéld meg a pároddal, az exed családját pedig próbáld elérni, hogy vajon igaz -e (mert nálunk pl kamu volt. Az exem nem is akarta volna magát bántani, csak tudta, ezzel hat rám)

2020. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább hagynám, hogy megölje magát. Nem leszek senki qrvája azért, mert agybajos.
2020. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy ezzel zsarolja az ex, de ez 99,99999%-ban csak kamu. Továbbá nem vagy felelős azért ha más önmagában kárt tesz.

Használhatja indoknak, de ez nem változtat a tettén.

2020. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is beteges.
2020. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamu, ne hagyd magad!
2020. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!