Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik társkeresőn jöttek...

Akik társkeresőn jöttek össze, de ezt nem akarták a család (esetleg nekik) orrára kötni, mit mondtak nekik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság ez is egy nagyon jó módszer, nem ciki, stb., de azért mi még annak érezzük. A barátaink ugyan tudnak róla, de szülőkkel egyikünknek sem olyan a kapcsolatunk, hogy feltétlenül az igazat kellene tudniuk. Úgyhogy érdekel, más ilyen helyzetben mivel állt elő.
2015. szept. 10. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval az "esetleg barátok" akart lenni, csak meghülyült a telefonom. Bocsánat.
2015. szept. 10. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Kit érdekel ki mit gondol? boldog vagy vele és ez a lényeg :)
2015. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne érezzétek cikinek, másrészt ha nem akarjátok megmondani az igazat, akkor ne mondjatok semmit. Nem is kell. Ha kérdezősködnek, akkor se kell.

Egy felnőtt nem fog magyarázkodni olyan dolog miatt, ami nem tartozik másra.

2015. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de annyi mindent lehet mondani: munkahelyen, munkába menet, utazás közben, nyaraláson, boltban, múzeumban stb. stb.
2015. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hazudtam róla, nem szegyelltem. Még az esküvőn az anyakonyvvezeto is belevette a beszédbe, hogy ott ismerkedtünk meg
2015. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi volt barátommal itt jöttünk össze és azt mondtuk mindenkinek, hogy a teszkóban találkoztunk :D
2015. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért nem lehet ezt közölni a családdal?
2015. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Én a barátommal honfoglalón ismerkedtem meg :D Mindenki tudja, és már 8 éve együtt vagyunk, 5 éve együtt élünk. Nem ciki, inkább egy jó sztori az életünkben :D
2015. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is ott ismerkedtünk meg. Semmi ciki nincs benne. Aki kérdezte, annak megmondtuk. Most volt a 9. házassági évfordulónk.
2015. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!