Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Friss házas feleség munkatársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss házas feleség munkatársakkal flörtöl, mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Adott egy no aki ferjhez ment.

A ferje nem vonzo, kulsoleg es szemelyisegileg sem, nem erzodik koztuk a szerelem igazan. A kulvilag fele megis ezt mutatja a no..viszont mas ferfiak figyelmere vagyik, mit gondoltok az alabbirol?:

Ferfi munkatarsaival egyeduli nokent szervezett ceges bulit. Ennek soran reszegen letaperolta egy szingli munkatarsat ott, ahol mar abszolut nem illene. A munkatars tartotta magat, de ha a non mulik nem marad ennyiben.

Ferfiak, ti mit gondoltok az emlitett norol a leirtak alapjan?

Intelligens nokent hogyan viselkedtek es reagaltok az ilyen tenyerbemaszo nokre?

Ha a ti parotokra hajtana (florttel, erintesekkel) egy ilyen szemely, a parotokra hagynatok egyedul a holgy "lekoptatasat" vagy nem uszna meg a hozzaszolasotok nelkul?



2020. jún. 28. 03:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A férfi ha van párja akkor lekoptatja az ilyen nőket..., persze ha normális férfi, ha nem akkor kikezd vele, de ilyen mellett nem is érdemes maradni. Friss házas feleség... vajon mi okból ment ilyen nőhöz hozzá valaki, érdekes... kidobni való... még abban az esetben is ha a párja nem vonzó. Hisz nincs meg a tisztelet.
2020. jún. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Férfi vagyok. Ha bejön egy nő nem szokott érdekelni a párkapcsolati státusza. 18 felettiekkel szoktam ismerkedni, ha hitelfelvételhez, munkavállaláshoz, büntetőjogi szempontból teljes jogú embernek számít, akkor a félrelépéshez és az élete elcseszéséhez is.


Nekem szingliként nem kell elszámolnom senki felé, ha nem én húzom meg, akkor úgyis akad majd más, ha előttem hever egy elhagyott húszezres, lehajolok érte. Ha a farkamra ül egy nő, nem hagyom ki a lehetőséget.


Ha az én páromra hajtana, akkor valószínűleg mérlegelnék, de tudni kell, hogy pont ezen okból nincsen párom, mert nem bízom a nőkben. Szexnél több nálam akkor van, ha anyagi vagy bármi egyéb előnyöm származik a kapcsolatból, ezért szoktam mérlegelni.


Ha csak sima szexkapcsolat és abban is átlagos, akkor repül, az esélyét sem adom meg, hogy más spermáját nyaljam ki a puncijából vagy csókoljam ki a szájából vagy elkapjak valami nemi betegséget, mert ostoba még a védekezéshez is.


Ha támogató kapcsolat vagy nála lakok és nem valami sima panellakásban, akkor mérlegelek, de akkor is sürgősen keresek mást és addig is kétszer is öblögetek Listerine-nel és két gumit is húzok.

2020. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"vajon mi okból ment ilyen nőhöz hozzá valaki, érdekes..."


Mert talán nem azzal mutatkozott be, hogy "Szia, Kati vagyok, irtózatos nagy ribi és ha meglátok egy számomra vonzó férfit, akkor addig nyomulok, amíg a farkába nem ülök és ezen az sem változtat, ha naponta 3-4 alkalommal úgy megdugsz a konyhaasztalon, mint Rocco.", hanem valószínűleg pont ezen okból egy életművész a csaj és mindenkinek azt mondja, amit hallani szeretne.


Ha kifog egy introvertáltabb kis Béna Bélát, aki anyuci szoknyája mögül örül ha egy nőnemű szóba áll vele, akkor ez is igazi zsák a foltja kapcsolat. A férfi foggal-körömmel fog ragaszkodni a nőhöz, mert még ha anyagilag jól áll is annyira zokniszandálos csinovnyiknak tűnik, hogy nem létezik olyan nő, aki rá nyomulna, ő meg béna a csajozásban.


A nő pedig örül, hogy kifogott egy olyan balekot, aki mellett szabadon élheti a Szex és New Yorkos karrierista életét.

2020. jún. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Neked mi kozod ehhez a nohoz?
2020. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Tipikus "nő", a férjétől megkapta a lovét, mástól a dákót, harmadiktól a szeretetet fogja, negyediktől a szorakozást, stb...

Sok a beteg önző nő.... :/

2020. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

4 Erre én is kíváncsi lennék:D


Ilyenkor mikor ilyeneket olvasok mindig hálát rebegek, hogy mindig is ragaszkodtam az elveimhez, hogy munkahelyen egy nő nem ismerkedik+sosem veszek és vettem részt effajta céges összeröffenésekben.

2020. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nagyon is érdekházasságnak látszik. Az ilyen nő bele megy mindenbe. Sajnos ez van manapság, és, hogy nem kap elég figyelmet, már az is szórakoztatja, ha leitatja magát, és szórakozik prolimódon, a viselkedése tűrhetetlen persze. Ott kell hagyni, el kell válni, mert ez nem építőm hanem romboló kapcsolat! Csak az ember tudja fizetni az egoista és szánalmas vágyainak mértéktelenségét. Nem illetem őt, de et a személy 1 olyan nő, akit manapság plázacicának hívnak.
2020. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szingliként írom, ha bármilyen jó nő így viselkedne velem egy bulin, elkerülném nagy ívben, a ki tudja hány dákót és betegséget látott ivarszervével együtt. Még,ha egyedülálló, akkor is.
2020. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs döntésed
2023. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!