Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás a feleség engedélyév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás a feleség engedélyével tapasztalatlanság miatt?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt, ebből 9 év házasság. Két pici gyerekünk van, akikkel én még itthon vagyok. A férjem rendkívül jó apa, és mint férjre sem lehet szavam, itthon is mindenből kiveszi a részét, anélkül, hogy szólni kellene érte. Az életünk harmadát együtt töltöttük, nagyon szeretjük egymást. Itt jön a probléma. A férjemnek én vagyok az első nő az életében, minden szempontból. Körülbelül egy éve feszíti az az érzés, hogy szeretne egy másik nőt is megismerni. Elsősorban nem szexuális indíttatásból, mert azt mondja, hogy nemigen tudja elképzelni, hogy jobb lenne a szex, mint velem. Tehát a szexuális életünk rendben van, a gyerekek után még jobb lett. Ez nem jelenti azt, hogy a szexet ne próbálná ki mással, az is érdekli. Anyukámnak hála tudunk kettesben programokat szervezni, sokat vagyunk együtt, mindent meg tudunk beszélni. Tehát nem ez a probléma, a szülések után sem hagytam el magam. Viszont ez a dolog, hogy ő nem volt még más nővel, kezd komoly probléma lenni. Oda jutottam, hogy felajánlottam, hogy próbálja ki milyen mással, egyelőre csak a szex. Az ő alapvető célja, hogy kipróbálja mással, talán elmúlik ez a vágy. Nem is tudom mi volt a célom ezzel a kérdéssel, kérdés nincs is, talán csak kiírni akartam magamból. Van, aki akár férfi, akár nő járt már így? Vagy esetleg írna valaki pár vigasztaló szót? Kérem csak a problémára érzékenyek írjanak. Félek, hogy tönkremegy a házasságom. Járunk pszichológushoz mindketten, ők azt mondják, hogy a házasságunk alapjai nagyon erősek, de ők sem tudnak a nyitott házasságon kívül mit ajánlani.

2020. máj. 29. 13:05
1 2 3
 1/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Őszintén, neked ez belefér? Nem fájna? Te milyen jogon nem tennéd meg ezt fordítva vele, pl? Hogy te meg tudod milyen mással, te ezt mondhatnád rá.

Érdekeset írsz...de fhú, az ebédemet picit most odébb kellett toljam.

Egy szexuálpszichológus válasza is érdemes lehet, nem "csak" sima pszichológusé.

2020. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem csak a szexet próbálná ki mással, akkor mit? A párkapcsolatot is? :D

Ugye tudod, hogy ebben az országban nem ismerik el a többnejűséget?


Ennek így semmi értelme. Hogyha más nőt akar megismerni, akkor ez fuccs. Szerethet téged, lehet figyelmes meg kedves, emberileg lehet amúgy is ilyen. De biztosan szerelmes beléd úgy, ahogy a feleségébe kéne hogy legyen az ember. A házasság nem erről szól, hogy ha olyan van, akkor nem ketten leszünk házasok, hanem hárman.


Érthetetlen.

2020. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
*De biztosan NEM szerelmes beléd úgy, ahogy a feleségébe kéne hogy legyen az ember.
2020. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

+1.

Mi az hogy nem "csak" szexre kíváncsi.

Magyarra fordítva, érdemben, mással akar együtt lenni egy kapcsolatban. Ez már azért nem csak abból adódik, hogy kíváncsi más néni csúnyájára. Hanem konkrétan mást akar. Azééééééért, én rákérdeznék, van-e már például jelölt...:)

2020. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De fájna, viszont elválni is nagyon fájna, mert nagyon jó apa, és mi még így is nagyon jól érezzük magunkat együtt meg a mindennapokban. Ezt a problémát nagyon részletesen átbeszéltük, és nem igazán látok más megoldást. Egyelőre egyikünk se tudja elképzelni az életét a másik nélkül. Megtehetem én is, Ő azt mondta, hogy természetesen ez nekem is jár, de én egyelőre nem élnék ezzel a lehetőséggel.
2020. máj. 29. 13:20
 6/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%
Óh, ez a te is megteheted, mert jár neked, az a fajta duma, amit engedd meg, hagy fordítsak le: "már megcsaltalak, és valahogy törleszteni akarok, illetve nem akarok felhagyni a viszonyommal, de bűntudatom van, és ki akarom mondani hogy van valakim, de azt csak nem tehetem meg veled, hogy azt mondjam: gerinctelenül megcsaltalak!"
2020. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Második vagyok.

Adom Dr.med.habilt!


Ő szimplán félremenne, így pedig hogy átbeszélitek szimplán legalizálódik. Empatikus körítés kell mellé, és te szépen közreműködsz abban, hogy ő megcsaljon. Taps.

2020. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem 40 év körüli? A környezetemben a családos férfiak sorra ilyentájt hülyülnek meg. Mintha újra akarnák kezdeni az életet, mert hátha kihagytak valamit, hiszen ha minden kipipálva (karrier ível, ház, 1-2-3 gyerek is ovis), innentől már csak lefelé mehet a menet. Simán gyanús, hogy már van jelöltje a munkahelyén, csak nem akar két szék között a pad alá esni, ezért kér engedélyt, szó szerint övön alul úgy bűntudatot keltve benned, hogy ő legyen az áldozat és te szívtelen, ha nem mész bele. Nők is csinálnak ilyet, de náluk jellemzőbb, hogy inkább valami továbbképzésre mennek és vadul sportolni kezdenek.

Pszichológus nagyon jó arra, hogy az ember rájöjjön a legbensőbb vágyaira meg hogy kire haragszik, de nem fogja megmondani, mi helyes ezekből, csak kérdez és bólogat.

2020. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem szeret már eléggé. Lehet, hogy naiv vagyok, de ha viszonya lenne, akkor nem lenne probléma, hogy még nem volt mással. A megcsalást én ajánlottam fel. Amúgy az a fajta, aki képtelen hazudni, ha megpróbálná látnám rajta. Nem az a pi.abubus típus, nem véletlen, hogy én voltam az első, 27 éves volt, amikor megismerkedtünk. De ettől még lehet igazad Dr Genya, minden lehetséges.
2020. máj. 29. 13:36
 10/29 A kérdező kommentje:
39 éves.
2020. máj. 29. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!