Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ragadós zsebkendő a fürdőszoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragadós zsebkendő a fürdőszobai szemetesben ?

Figyelt kérdés
Együtt élünk a barátnőmmel, egyik nap ürítettem a szemetest a fürdőben és elég gyanús volt, mert egy összeragadt kéztörlő volt, fogalmam nincs mi lehet benne. Gumit szoktunk használni de azt mindig a nagy szemetesbe dobjuk. Ilyenkor kérdezzek rá, mert én már a legrosszabbra gondolok. De lehet csak törölt vele valami ragadósat és az ...
2020. jún. 28. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Az lehet takony, sárgafolyás, genny, ételmaradék, kifolyt testápoló vagy egyéb szépészeti szer, és ezer más dolog.

Azért ennél becsüld már magad egy kicsit többre.

2020. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van már be magyarázom magamnak a hülyeséget :D
2020. jún. 28. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A hímivarsejtek 1200x-os nagyítás mellett már kivehetők. Egy alapabb mikroszkóp már tud ennyit (biosz szertár).
2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Én megkérdezném, de csak finoman, nem egyből rátámadva. Aztán a reakciójából sok dolgot kivehetsz majd, ha nem vagy elég mulya hozzá.:D
2020. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki olyan hulye, hogy a szeretoje cuccat ott tarolja az orrod elott? Nyilvan az emberek nem szoktak kukaban turkalni otthon, de akinek titkolnivaloja van, az inkabb ovatosabb a kelletenel. Ne csak magadat becsuld mar tobbre, hanem a baratnodet se nezd ilyen benanak :D Valoszinuleg valami kifolyt cuccot, koszt takaritott vele, a minap nekem is kifolyt az arcpakolasom, mert szarul lett visszazarva, az pont ilyen ragacsos, nyalkas cucc.
2020. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Te most komolyan kitúrtad a kukát, és kielemzel minden ragadós dolgot?? Az én szemetesem is tele van minden szrral, pedig nincs is szexuális életem. Ne sértődj meg, de kicsit beteges a túlgondolásod.
2020. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Mibol allt volna a vecebe dobni es lehuzni, szerinted?

Ne legyel hulye.

2020. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vehetnéd viccesre is a figurát, pl. Te figyu, mi ez az undi cucc ebben a kéztőrlőben? Így nem veheti túlzásnak sem. Ha meg nagyon zavarba jön esetleg a kérdéstől, azt már le tudod majd olvasni az arcáról úgy is...
2020. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb szagold meg. Az ondónak elég jellegzetes szaga van.
2020. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
5 , igazad van :D Már nem gondolkodom rajta. Köszi mindenkinek a válaszokat.
2020. jún. 28. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!