Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem rendszeresen önkielégít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem rendszeresen önkielégít, mindig megtalálom a zsebkendőket, mert nem dobja ki maga után. Ez nagyon zavar, mármint hogy magát kényezteti, nem engem. Kb. havonta kétszer szexelünk, többet nem akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
XD de legaláb nem csal meg:) no hát mássz rá vagy ilyesmi:)
2013. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Válj el. Nem a maszturbálás miatt, azt más férfiak is csinálják párkapcsolatban, de hogy egy ember hogy lehet olyan igénytelen, hogy a spermás zsebkendőt széthagyja... undorító bzmg.
2013. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
vesd be magad babám. Alkalmazz sexi fehérneműket lejts neki egy erotikus táncot, lehet már un téged mert mindig ugyan azt kapja. Légy szenvedélyes. És erotikus vegyél egy vibrátort játsz neki előtte ;) Ezekre csak beindul a fantáziája. Mert ha a f.sz feláll ész meg megáll :D
2013. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miben változtál a kapcsolat kezdete óta? Próbálj olyan lenni ismét!

Mondtál nemet korábban szexre?

2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán beszéljetek arról, hogy miért nem érdekled már szexuálisan a férjed. Lehet, hogy csak fel kellene kelteni az érdeklődését újra. Elég csajos vagy? Vagy inkább már asszonyos?
2013. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék rajta, hogy a keze miért jobb a szexhez, mint te magad ... :-P

Mondjuk normális és minden férfi maszturbál kapcsolat mellett is, de hogy csak havonta 2x ér hozzád, az gáz ...

2013. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy gyakorlott valaki 19 évesen, de már beszélgettünk erről a barátaimmal.

Az a megállapításunk, hogy valószínű, hogy a kézzel történő kielégülés közben a fantáziája többet nyújt neki mint amennyit Te nyújtasz neki.

Nem biztos, hogy igaz, de elgondolkodtató lehet.

2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?

Egyébként én is azt tudnám javasolni, amit az egyik előttem szóló írt. Kicsit próbálj meg más lenni, lehet, beleunt a monoton "forgatókönyvbe". De persze, ha ez sem válik be, kérdezd meg, miért nem akarja veled a szexet.

2013. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!