Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, milyen jelekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen jelekkel lehet felbátorítani titeket a kezdeményezésre? Miből tudtok megbizonyosodni arról, hogy egy adott nőnél nem fogtok beégni ha közeledtek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 04:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"zsebkendő" xDD


Tekintet keresése ÉS mosolygás, mert általában nem arra mosolyog valaki, mint a tök, aki nem jön be neki. Meg a társaságának keresése. Ezek se 100% -os dolgok, de azért jó kezdő lendületet adhatnak egy nem teljesen szociális retardált embörnek. Dikk.

2018. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1: Igen, így kell összebarátkozni.

Nekem minden barátom fiú, és soha nem tudtam összejönni eggyel se.

2018. febr. 10. 19:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A körülményektől függ. Ha egy olyan környezetben vagy, ahol sok a nő és mindenki mosolyog mindenkire, akkor ennek nem sok jelentése lesz pl.


Szerintem valami játék, ami jó, kétértelműség, meg kis bátor dolgok. Valahogy ugorjon meg a pulzusa kicsit.

2018. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Engem munkahelyen most három lány is próbálja felkelteni a érdeklődésemet.

Nem nagyképűség, mert amúgy félig meddig önbizalomhiányos vagyok...de tudom. Voltak barátnőim és így kezdődött mindig.


A. Eseményen becsiccsentve egyértelműen rámmozdul, táncoltunk stb.

Tudtomra adta hogy aranyos vagyok. Kedves velem. Rendszeresen megérint.


B. Allándóan mosolyog. Sokat viccelődünk. Mikor együtt mentünk haza szinte fülig ért a szája. Sokszor zavarban van.

Közös eseményen ugyan úgy voltak dolgok bár kevésbé egyértelmű, és a felére nem emlékszem :D


C. Na ő a legérdekesebb számomra. Igaz ő külsőte nem vonz annyira, pedig helyes. Viszont imádom a stílusát és a humorát, és a szerénységét. Mindenben passzolunk... de vannak furcsaságai rendesen.

Ővele csak barát státusz van, nagyon nehezen ismerkedik... de szerintem randizna velem


Tehát el vagyok kényeztetve értelmes nagyon okos és helyes lányokkal, de nem teszek semmit. Egyrészt mert sokat csalódtam a múltban, és egy munkahelyi szoros környezetet nem szeretnék berombolni. "Házinyúlra nem lövünk".

Másrészt szeretnék független maradni, és inkább randizgatni kívülről. Harmadrészt nem tudnék dönteni köztük, mert mindháromban megfogott valami, de azért nem feltétel nélkül.

(Negyedrészt, egy lusta f...sz vagyok, és egyedül kényelmesebb :D)


Ezekből remélem lejön mit kell tenned. Nagyon elegáns módon közelítenek, finoman, nem erőszakosan amit utálok és teljesen elveszti a vadászösztönt. Csak hát nagyon válogatós vagyok sajnos és inkább egyedül vagyok 1 évig, mint járjak valakivel akibe nem szeretek bele azonnal.

2018. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

Ja és természetesen kergetem az ideámat, miközben elvesztek ilyen tündéreket.

A férfiak sem teljesen normálisak mindig.


Ami viszont tipp.: kérdezgesd őket, beszélgess velük mélyebb témákról. Mozdítsd ki őket kicsit... mert különben bekerültök a barátzónába.

Nem szabad agresszíven, nyomulósan. Valahogy elegánsan kell. Engem ez fog meg mindig egy lányban. Aztán hopp már bele is szerettem, pedig előtte el se tudtam volna képzelni, hogy járok vele.

2018. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Tehát el vagyok kényeztetve értelmes nagyon okos és helyes lányokkal, de nem teszek semmit."


Ez a baj.

A kérdés pont az, mit kell tenni, hogy kezdeményezz, és ne csak ellegyél velük.

Szimplán csak rossz emberrel kezdtek ehhez?

Tehát ebből érted a dolgot, csak nem akarsz lépni?


Ezt igazából nem hiszem el.

Rengeteg ilyen "fiúm" volt, akivel ilyen viszonyban voltam, mint ők veled. Megrekedtünk ezen a szinten.

Aztán mégis voltak olyan nők, akikre gondolkodás nélkül rámozdultak, akár rövid időn belül el is vették őket és gyerekeket nemzettek velük.

2018. febr. 12. 01:13
 7/29 anonim ***** válasza:
Körülmény függő, én pl alapból kerülöm a szemkontaktust és másik megérintését még barátoknál is szóval látszik, sokat nézek a szemébe, próbálok közelebb lenni hozzá mint általában, ha véletlenül egymáshoz érünk ott tartom a kezem.
2018. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az idő segített ha ilyen volt és nem én kezdeményeztem.


Illetve a konkrét beszélgetés. Ezt mondom, a bizonytalan srácokat akik nem döntöttek, azokat állítsd választás elé.

Nyugodtan beszélj vele erről.


Nekem pasiként az jönne be, ha lazán, viccesen odajönnél/írnál és kimondanád amit gondolsz." Nincs kedved lógni valahol kicsit? Igyunk meg egy kávét, vagy sétáljunk egyet. Csak poénból"


Én ha addig bizonytalan is lennék, komolyan átgondolnám a dolgot, és elmennék randizni... viszont ha 100% esélytelen, akkor megmondanám, és akkor kereshetsz mást. Ilyen játék ez.

A srácok ezt élik át nap mint nap, 10/9 visszautasítást, sokszor bunkón is.


Szenvedjetek már kicsit ti is :D

2018. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8: Nem érted. Ezt barátkozásnak veszik.

Ha valaki nem vonzódik hozzám, nem akarok rányomulni, mert úgyse áll fel neki, avval meg mire megyek?

2018. febr. 12. 08:44
 10/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudod ezt?


Én sem vonzódtam az előző barátnőmhöz. Sőt egyenesen egy hülye irritáló pi...csának tartottam.


Aztán leültünk beszélgetni, erről is. Végül addig furdalt a dolog amíg beadtam a derekam, aztán rájöttem hogy mégis bejön.

Egy próbát megér.

Simán lehet bejössz nekik, csak lusták, vagy van más célpontjuk...de az nem gond.

2018. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!