Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan dolgozhatnám fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozhatnám fel, hogy megcsaltak? Ráadásul egy dagi lánnyal?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam, hogy a vőlegényem, akivel 5 éve együtt éltem megcsalt nagyon padlóra kerültem, de néhány nap után úgy éreztem jobban vagyok, és hamar túl leszek rajta, hisz jobban jártam, hogy még az esküvőnk előtt kiderült. Eddig a lányt, akivel összejárt csak facebookon láttam. Egy szép lány volt a képeken, bár utólag megnézve minden képén csak kb. a mellétől felfelé látszik. 2 hete volt szerencsém élőben látni és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mit látott benne az exem. A képeken látott lánynak nyoma se volt, legalább 80kg, de lehet több is, hisz menni alig bírt és az arca is nagyon más volt, mint a képein. Erősen fotogén lehet. Azóta pocsékul érzem magam és nem tudom feldolgozni, hogy egy ilyen lány miatt voltam elhanyagolva, megcsalva. Nem arról van szó, hogy nincs nálam szebb vagy én tökéletes lennék, de figyelek magamra és egészségesen élek. Valamiért amíg azt hittem, hogy szép lány jobban éreztem magam. Az exemnek sosem tetszettek a duci lányok, állandóan leszólta egy barátnőmet, aki a hosszú kapcsolata alatt felszedett elég sok kg-ot és mindig mondogatta, hogy mennyire örül, hogy én nem hagytam el így sose magam. Erre ezt csinálja. Nem tudok aludni, napok óta nincs étvágyam és egyszerűen nem tudom hogyan szedjem össze magam. Tudom nem sok jót mond el rólam, de teljesen őszintén nekem az fáj csak igazán, hogy egy dagadt, igénytelen lánnyal csinálta. Szerintetek hogyan próbálhatnám megemészteni?
2020. jún. 28. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ráadásul egy dagi lánnyal? Ejha.
2020. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

A húgom vékony és mekis kaján, pizzán meg cigin él. Most attól, hogy vékony valaki, nem biztos, hogy egészségesen él. Ugyan ez fordítva is igaz, attól hogy "dagadt" még élhet egészségesen, és nem igénytelen.

Lehet, hogy te jobban nézel ki (szerinted) mint az a dagadt csaj, de arra nem gondoltál, hogy neki a személyisége sokkal jobb mint a tiéd? Vagy jobb az ágyban?


De! A megcsalás az megcsalás, akárhogy nézzük, undorító dolog és fájdalmas. Szokás mondani, hogy az idő begyógyítja a sebeket. Nos, én ezt javaslom. Idővel jobban fogok érezni magad.

2020. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Amíg ennyire sekélyes gondolatmeneted van, és így látod a világot,így látod az embereket, addig ne számíts egy normális kapcsolatra, sem normális életre, mert mindig elfognak menni tőled az emberek. Nem fogsz tudni egy épkézláb, normális kapcsolatot.Csak ilyen pár éves semmiket, de stabilt tuti nem.
2020. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

húgom vékony és mekis kaján, pizzán meg cigin él. Most attól, hogy vékony valaki, nem biztos, hogy egészségesen él. Ugyan ez fordítva is igaz, attól hogy "dagadt" még élhet egészségesen, és nem igénytelen.



🤣😁🤣😁 A kövérség mióta egészséges. Hahaha. Nem az. Persze, ha rá van írva a csokira h genetika. Akkor az biztos az.

2020. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy, hogy husis csaj? Az a lényeg, hogy megcsaltak.

Ha jobb nő lett volna, mint te, akkor meg az a baj... A legjelentéktelenebb apropót sikerült kiemelned a megcsalásból. Igy is, úgy is vonzóbb volt a párod számára valamilyen szemszögből, mint te, ha félrement vele.

2020. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Kiderült, hogy a vőlegényed egy hazug.

Ezek után nem kell csodálkozni azon, hogy dicsérte az alakodat szembeállítva a teltebbekkel.

Már az sem emberséges tulajdonság, hogy ócsároljuk valakinek az alakját, már akkor szemet szúrhatott volna, mert így csak becsaptad magadat, hogy elnéztél neki ilyeneket, mintha nem lenne jelentősége.

2020. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
A szemöldöke is jobban állt mint a tied?
2020. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, szakíts! Amúgy meg csak azért mert valaki dagadt lehet százszor szórakoztatóbb személyisége van és lehet jobban is szop mint az átlag.
2020. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Majd mehetnek együtt hamburgerezni, vagy nem tudom mit csinálnak a dagadtak. Nyugi, jobban jártál, egy ilyenért nem kár.
2020. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Bárhogy is lehordod a lányt, mégis megért annyit a vőlegényednek, hogy félrelépjen vele. 🤷‍♀️
2020. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!