Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A legjobb barátnőm megszakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm megszakította velem a barátságot azzal az indokkal, hogy szerelmes a barátomba. Váratlan volt és gyors, azóta nem tudom elérni. A barátom értetlenkedik, azt mondja nem csalt meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én hűségesnek gondolom a barátom, és semmi gyanús jel nem volt soha, pedig én aztán nem dugtam volna homokba a fejem, ha bármit olyat észlelek, ami gyanakvásra ad okot.
2020. jún. 30. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy szerelmes a barátodba és nem azt, hogy volt köztük bármi. Anélkül is simán beleszerethetett, hogy megcsalt volna vele a párod, nem?
2020. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de miről beszélsz? Nem azt mondta hogy megcsalt a barátod vele, hanem hogy szereti őt. Azért tűnt el, mert vélhetően nem bírta tovább hogy veled van és nem vele, miközben vágyik rá. Úgy gondolta ennek nincs értelme és jobb eltávolodni, megszakítva veled a kapcsolatot, mint szenvedni. Nyilván azért tűnt el gyorsan, mert elég gáznak érzi a helyzetet.
2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Korrekt volt a barátnőd. Úgy érezte, hogy elárulná a barátságod, ha így folytatná. Nem feltételeznék ez alapján megcsalást.
2020. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy jó barátnő, en meg tudom érteni a reakciojat
2020. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hívd a 112-őt és mond, hogy a barátod koronavírusos.

Ők majd kiderítik kivel volt mostanában.

2020. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondta megcsalt téged a barátod, csak hogy ő szerelmes a barátodba. Emiatt nem ír.
2020. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy korrekt volt a barátnőd. Inkább távol tartja magát. Nem hibázott se ő, se a párod. Kellemetlen helyzet, de gerincesen viseli a barátnőd.
2020. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hu, az ilyen barét ritka, mint a fehér holló, paradox módon őket kéne a legjobban megbecsülni (akik ilyenkor eltűnnek a képből)...


Nekem mesélte egy ismerős csaj, hogy gyerekkori barátnőjével csalta meg anno a vőlegénye.. Akkor törés volt neki, hogy azóta sem volt nagyon hosszú kapcsolata, pedig női szemmel is egy kedves, vicces, és irtó szexi csaj, örülnék ha úgy néznék ki, mint ő.

2020. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2020. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

9!


Vagy éppen ő a barátnő.

2020. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!