Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiket megcsaltak, ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsaltak, ti mennyi idő után tudtátok elhinni, hogy nem ezt érdemlitek?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok. Minden nap újraélem, mit tett velem az exem. Röhögve a lelkembe taposott. Már nem szeretem, de akkor is nagyon fáj. Sose lesz ennek vége?

2020. júl. 2. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Azonnal tudtam, hogy nem ezt érdemlem. Szerintem inkább az a bajod, hogy még mindig szereted, és ezért fáj ennyire, ha nem így lenne, akkor már nem így éreznéd.
2020. júl. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ki erdemli ezt? Amikor megtortent, pontosan tudtam hogy nem en vagyok a hunyo, nyilvan voltak dolgok amiket atgondoltam es a mai napig emesztem, hogy en mit rontottam el, de barki hibazik vagy nem ugy szereti a masikat, ahogy az szeretne, nem erdemel ilyen buntetest.

Szoval en ez utan is szerettem magam annyira hogy kimondjam, nekem is jar a boldogsag. Es jott is!

2020. júl. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Még soha nem csaltak meg vagy is nem tudok róla.


De én nem rinyáltam volna ezen, inkább úgy kibasztam volna az illetővel hogy még él nem felejti el.


Bosszúálló típus vagyok 😁

2020. júl. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is rögtön tudtam, hogy nem érdemeltem meg, de ennek ellenére nagyon fájt. Sokáig úgy éreztem, hogy értéktelen vagyok, akit nem lehet szeretni és ráadásul még idióta is, akit így át lehetett verni a palánkon. Másfél éve derült ki, azóta már az exférjem az illető. Időnként még eszembe szoktak jutni a történtek és van, hogy még fáj, de nyilván nem olyan intenzíven, mint az elején. Szóval idővel csitulni fognak a te érzéseid is, adj magadnak időt.
2020. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Az elsőnek nincs igaza. Akit szeretsz, azt nem bantod. Én legszivesebben a kést megforgatnam benne, tehát nem szeretem, mégis eltelt lassan egy év és minden egyes napom azzal telik h újra élem.
2020. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel 2éve voltunk együtt. Megcsalt egy legenybúcsuban. Bevallotta, szakítottunk. Nekem ez nem fér bele. Fél évig könyörgött, hogy menjek vissza hozzá, szeret, részeg volt, bocsássak meg.

Én hülye megtettem. Onnan még 2 évig voltunk együtt. A 2 év alatt 14 azaz tizennégy lánnyal csalt meg... ezt mind úgy, hogy nekem halvány elképzelésem sem volt az egészről.

Ugyan annyi szex, mint elötte, hazaért munka után mindig időben, stb... nem gyanakodtam, megbíztam benne. Hiba volt.

2 év után más okból (rákapott a kábítószerre) otthagytam, a nagy haverjai utána számoltak be nekem ezekröl a lánykákról... az apja élettársával is képes volt a hátam mögött kefélni, egy családi összejövetelen....

Na számomra ez az ember meghalt...

Ahogy a bizalmam is. 7éve közünk nincs egymáshoz, még csak nem is láttam azota. Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, de a mai napig bennem van az érzés, hogy hogy érdemeltem én meg ezt?! Férjemmel is néha bizalmatlan vagyok. Mondjuk nem betegesen, csak megkérdezem, hogy tuti itt meg ott volt-e?!

2020. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy régebbről ismertem, mert eggyel alattam járt középiskolában, de akkor még nem volt semmi. Majd később, mikor diákként dolgoztam, leszólított. Ezután nem kevesebb, mint 7 hónapig jártunk, miközben neki úgy az első hónap után megint képbe került az exe, amiről én persze nem tudtam.

Amúgy a dolog pikantériája, hogy egy élő közvetítéses videóból tudtam meg a dolgot a twitchen, amire tényleg teljesen véletlenül találtam rá. A lány sem tudta, hogy létezem, egyébként. Gyanúra meg nemigen volt addig okom, mert két munkahelye is volt, szóval kevés ideje volt. Hát, mégis megoldotta a kettős életet.

Akkor nézve a videót úgy fáj, mintha földhöz vágtak volna és jól megrúgtak volna minden oldalról, miközben néztem a karácsonyra kapott ezüstgyűrűmet és azon merengtem, hogy: Miért? Ezt érdemlem? Mikor kellett volna gyanakodnom? Kellett volna? Biztos volt valami jel.

Aztán őrlődtem pár hétig és pocsékul voltam, meg a csávónak jól be is olvastam, hogy megnyugodjon a lelkem, aztán most már jól vagyok. Szóval kedves Kérdező, vége lesz, hidd el! Viszont egy darabig fájni fog, és engedd, hogy fájjon, mert így dolgozod fel. Végülis ez is egyfajta gyász, és biztos voltak szép dolgok, amire rossz így visszagondolni.

2020. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

Ezen mindig elgondolkodom, hogy embereket hogy lehet ennyire átverni!!?


Engem is vertek már át pedig éber gyerek vagyok, de hogy 2 évig mást is kúr aztán fél sem tűnik.


Még hogy egy drogossal legyek együtt!!?

2020. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 8as!

Jár a keksz... avagy jobb kéz ➡️bal váll 😉

Csak mert te ilyen überkiraly vagy. Csak szöveget ertelmezni nem tudsz...

Azért hagytam el, mert elkezdett drogozni. Elhagytam, nem maradtam vele. Kapizsgálod?

És látod, vannak ilyen emberek, akik képesek ilyenre, minden észrevétel nélkül. Mert veled nem tettek ezt meg, örülj neki. Vagy lehet te akkora májer vagy, még a gondolatát is kiszúrtad volna 😅


Egyébként 6os voltam... akit f.szán átb.sztak 🤣

2020. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!