Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg mindenki csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki csak úgy felrúgna egy kapcsolatot, ha kiderülne a párjáról, megcsalta?

Figyelt kérdés
Olvasom itt sok kérdésben a hozzászólásokat, sok hírportálon a kommenteket meg a cikkeket, és mindenki egytől egyig szakítana a párjával. De tegyük fel, hogy egy több éves vagy több évtizedes kapcsolatról lenne szó, lenne x gyerek, akkor is így gondolkodnának? Mit gondoltok erről? Kort és nemet is írjatok.

2020. jún. 20. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet benne megbízni, a társadban akit X éven át feltétel nélkül szerettél és megbíztál benne, és még gyereket is vállaltál vele, kiderül, hogy megcsalt. Nem fog utána semmi se a régi módon működni. Szerintem nem kell tovább magyaráznom ezt!
2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Föl bizony. Párkapcsolat alapja nálam a hűség és a bizalom, ezt megszegi repül.


30F

2020. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen, fel. Nem érdekel, hogy 5 nap, 5 hónap, vagy 5 év.

Ez azonnali istent bann az élet bármelyik szakaszában.

Tudod van olyan fogalom hogy "önbecsülés".

Bár ez sokak számára teljesen ismeretlen....

2020. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak sok éves vagy több évtizedes a kapcsolat mindenképp. Ha gyerek is van akkor lehet várok kicsit hogy biztosítani tudjam a megfelelő körülményeket neki miután elválok az apjától. Megszervezném az új életünk mielőtt kiugrom de akkor is kilépnék a kapcsolatból csak megfontoltabban.

Mi értelme lenne olyannal maradnom aki nem tisztel. Aki egy kósza numeráért (rosszabb esetben hosszabb szeretői viszonyért) feldob mindent. Aki megaláz aki megbízhatatlan és akinek a szava semmit nem ér.

Mit tanítanék ezzel a gyereknek? Hogy nyugodtan lehet lábtőrlő? Hogy többet ér egy kapcsolat mint a becsület? Hogy működhet egy kapcsolat bizalom nélkül is csak nagyon akarni kell?

Nem tudnék többet bízni abban a férfiban aki ilyen mocsok dolgot követett el ellenem. A kapcsolatunk és a gyerekünk ellen. Ha egyszer megtette és nem volt következménye mi tartaná vissza később? Sőt miért kéne elhinnem hogy egyszeri alkalom volt?

2020. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne rúghatnam fel a kapcsolatot ha a párom megcsalt? O talán nem ezt tenné ha megcsalna?ha ő leszarja az éveket én miért nézzem. Repulne rögtön az tuti 😄
2020. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
A megcsalástól kezdve az már nem nevezhető kapcsolatnak, kérdező. És ezt senki sem köteles eltűrni.
2020. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Már ne is haragudj, de ő rúgta fel azzal, hogy félrement.
2020. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Vajon közületek hányat csaltak már meg a tudtotokon kívül :D
2020. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Igen, és nem érdekelne, hogy megtenné-e később még egyszer. Nem azért dobnám, mert félnék, hogy másodszor is megteszi, hanem azért, mert amikor megtette, akkor megszakadt köztünk valami lelkileg. Lehetne foltozgatni, de én nem akarnám, mert olyan már nem lenne soha, mint előtte, én pedig azért voltam benne, mert pont olyannak akartam, nem rosszabbnak.

Amúgy szerintem ez a szöveg csak itt a gyakorin megy. A környezetemben pont azt látom, hogy senki nem lép ki, hiába csalják szét. Jönnek a h.lye kifogások, hogy jaj, a gyerek, a hitel, x évet nem dobok el, blabla. Én ezeket nem értem, de ők tudják.

2020. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
#8 téged biztos mindenki, sőt, apukád is anyukádat és fordítva, azért vagy ilyen jóindulatú.
2020. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!