Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondolnak a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a foglalt pasik, mikor más csajt randira hívnak? Bőv. lent

Figyelt kérdés
Egy házibuliban találkoztam egy sráccal, akinek barátnője van. Nem történt köztünk semmi, viszont érezhetően ment a flört és mellette tök jól elbeszélgettünk, bevallom nekem nagyon bejött. Eleinte nem tudtam, hogy van neki, később a barátaitól tudtam meg. Aztán a srác rám írt, elkezdtünk beszélgetni, azóta is, elhívott találkozni is, bevallotta, hogy nagyon vonzódik hozzám. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit akarhat tőlem, hanem, hogy vajon mi járhat a fejében, attól, akinek volt ilyen tapasztalata.

2020. júl. 14. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak plussz egy strigulát akar a noteszében.
2020. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
El sem tudják képzelni páran mennyire tud hiányozni a hódítás és az ismerkedés. Az, hogy hol húzzul meg a határt már egyénünk válogatja. Van aki csóknál, van aki csak beszélget, mások összefekszenek, vagy egyenesen szeretőket is tartanak.
2020. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Boldogtalan a barátnőjével, de nem akar még szakítani. Kell neki a biztonság mielőtt kilép (kapcsoaltfüggő), vagy csak átmeneti szórakozásnak szánt.
2020. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezt komolyan kérdezed? Ilyen buta vagy, vagy ilyen naiv, vagy csak szimplán előadod a naivat, hogy megerősítést kapj, hogy nyugodtan ülj bele a pasi farkába?

De várj segítek. Az jár a fejében, hogy megtudna úgy dugni, hogy a barátnője nem jönne rá, így ha te is a gerinctelenek osztályába tartozol és vevő vagy a kamatyra, akkor 1-2x felpróbálna.

2020. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem vágom, mit nem értesz kérdező?


Igen, velem is volt ilyen, kb ugyanígy: buliban találkoztunk, igen erősen flörtölt, átkarolta később a derekam is, érezhető volt a dolog... Aztán egy kedves kolléga idelépett egyszer, és kérdezte "a barátnőt, hogy ő hol van"? .. Én akkorát néztem, hogy mi a ... Mindenki előtt így nyomul, holott még a csajt is ismerik..


Mit akarna szerinted? Vagy mit érez? Elárulom, figyelj, nem kell matekzseninek lenni: meg akar húzni. Gyere össze vele nyugodtan, nem te vagy itt a különleges hópihe, ha azt gondolod, a te hátad mögött is ugyanígy fog ismerkedni, ahogy a mostaninál veled.


Komolyan, egy egyértelmű szituról mit nem lehet megérteni, mi van a másik fejében (= dugni akar), vagy tényleg ennyire naiv vagy?

2020. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

U.I Ja, és rám is rám írt mindezek után még, meg minden, csak nálam pl leírta magát, és nem mentem bele, mi nem randiztunk.. :D


Te mit szeretnél vele? Nekem minden tiszteletem elveszik egy ilyen embernél, még dugásra sem mennék bele, de ha belemész, itt egy jó tanács: használj gumit, ha lehet..

2020. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!