Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez a kettős mérce a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettős mérce a megcsalásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam (itt is), hogy ha egy férfi csalja meg párját egy kapcsolatban, akkor őt elhordják minden féle mocskos szemétnek, aki csak a farka után megy. Ellenben ha egy nő lép félre, akkor biztos hogy az érzelmi alapon történt, meg tuti el volt hanyagolva otthon, meg nem kapta meg ami egy nőnek "jár" (szóval ott is a férfi a hibás). Őt jobban megértik, és még a nők össze is zárnak ezekben az esetekben, a pasikat meg látatlanba keresztre feszítik.

2020. júl. 15. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Én pont a fordítottját látom. Egy férfit egyből megvédenek, hogy nem tehet róla, hajtja a vadászösztön, az evolúció, meg a gének. (annyira kíváncsi lennék, hogy az evolúcióval, meg a genetikával érvelőknek amúy mennyi közük van a biológiához)

De a nő legyen hálás, mert hozzá megy haza, a szeretők csak ürítésre jók. (ez sem fér a fejembe, hogy aki ilyet kimond, azt hogy lehet férfinak tekinteni)

Ám ha a nő csal, akkor büdös r.banc, neki az otthonteremtés a dolga. Kettős mérce az van csak fordítva.

2020. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert ilyen nőista, feminista világban élünk, ahol egy komplett sejthalmaz a női nem, és ha 1 példány is hátrányba kerül, ezek már habzó szájjal ott teremnek, és parasztabb stílusban adják elő magukat, mint egy utolsó kocsmai suttyó.

Kismillió nő kacérkodik a férfiakkal akik házasságban élnek, kb egyforma mindkét nem a megcsalásokat illetően.

2020. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Én eddig az ellenkezőját láttam. Megcsaltam a párom(nő vagyok), amit itt le is írtam pár hozzászólásban. Igen, tudom, hogy nem volt szép és nem is akarok többet ilyent tenni. Itt viszont utolsó k*rva voltam és, hogy majd visszakapom az élettől meg ilyenek.
2020. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Kedvencem, hogy ha a férfi csal, az a nő hibája, mert nem adott meg neki valamit, de ha a nő csal, az is az ő hibája, mert nem becsülte meg, amit kapott.
2020. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem kettōs mérce, egyszerūen vannak ilyen papucs férfiak/nōk, akik ezt elnézik a párjuknak s benyelik az ilyen mentegetōzéseket. Nemigen függ attól, hogy nō vagy-e vagy férfi.

Ismertem ilyen férfit, aki csalta a feleségét, de kikérte magának, hogy ōk hogy merészelik megcsalnixD mintha csak neki lenne joga erre, még meg se indokolta, hogy mégis miért..

Szerintem az csak a te bajod, ha elnézed egy nōnek, hogy megcsalt s beveszed ezt a maszlagot, amit elōadott.


“Ōt jobban megértik”


Mégis kik? Netán a barátnõi? S szerinted a pasiknak nincsenek ugyanígy haverjai, akik az ō pártját fogják? Szerinted a pasi nem küldené bitófára a hūtlen nōt? Eléggé elvagy tévedve.

2020. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Aki kicsit is körülnéz a kategóriában, az láthatja, hogy többségében nők vannak itt. De, volt olyan kérdés is, amiből kiderült a nemek aránya és az alapján is is kb. az itt lévők 3/4-ede nő.

Szóval, alapvetően minden kérdésnél és pontozásnál inkább mutatja a nők véleményét az oldal, mint a férfiakét.

Ezzel így még alapvetően nem is lenne gond, azzal viszont már igen, hogy ezeknek a női válaszolóknak több, mint a fele csalódott, frusztrált, idegbeteg nő. Elég megnézni, hogy sokszor egyszerű válaszokra is hogy reagálnak. És általában veszekedéseknél is, akárhogy érvel a férfi, akármennyire fogalmaz normálisan, lepontozzák, míg az egyszerű beszólásokat odavágó női válaszolót felpontozzák.


És megint az fog történni, hogy a válaszolók írnak valamit, aztán a pontozások pont az válaszuk tartalmának az ellenkezőjét fogják megmutatni. Érdemes megnézni az előttem felpontozott válaszokat, már abból is látszik, hogy sokkal több nő van az oldalon és nem mondhatsz nekik nemet, különben letépik a fejed.


Azért nyugi. A való világban élő, értelmes nők nem ilyenek. Megmutattam pár nő ismerősömnek az itteni helyzetet és fogták a fejüket. Meglepődtek az itteni női színvonalon.

2020. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nyilván a nők a nőt fogják védeni bármelyik esetben, pasik meg apasikat. Nem hiszem, hogy kifejezetten nemi meg kettős mérce kapcsolódású a dolog, inkább az "olyan, mint én" típusú.

Szerintem bőven van példa arra is, amikor a férfit hurcolják meg, arra is, amikor a nőt. Az utóbbira szerintem több. És most nem kifejezetten arról beszélek, hogy a haverok melyik esetben ítélnek el, hanem hogy melyik esetben megy rá az ember karrierje vagy jó híre (pl. sztároknál volt rá példa bőven). A nőknél az utóbbi sokkal gyakoribb akkor is, ha esetleg a közeli ismerősei szimpátiáját meg is nyeri.

2020. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

#6 elismerem, te normálisan írtál, de a kategóriában ez elég kevés férfiről mondható el. Tele van nőgyűlölő incelekkel, sokan írni sem tudnak helyesen, nem hogy véleményt kifejteni.

Megcsalás témában is nyugodtan nézz kérdéseket, hogy védik a férfiakat és támadják a nőket.

2020. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

"Nyilván a nők a nőt fogják védeni bármelyik esetben, pasik meg apasikat."

Ez nem ennyire egyértelmű. A nőkre sokkal jellemzőbb, hogy összezárnak. A férfiak simán beleállnak a férfiakba is. Férfiak pl. rendszeresen lúzereznek az oldalon férfiakat.


#8: Köszi! Igazából pont ez a szomorú, hogy sokszor még ennél is visszafogottabban fogalmaztam és én is rengetegszer megkaptam, hogy incel vagyok és hasonlók. Pedig erről szó sincs.

2020. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyet tudok érteni a 6-ossal, viszont nem csak a nők, de a férfiak közül is vannak itt a nem éppen “való világbeli, értelmes” pasik 😉
2020. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!