Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a plus-size mánia?

Figyelt kérdés

Itt is jönnek sorban a kérdések, hogy ez meg az a "plus size" csaj milyen szexi, aztán ha valaki megírja, hogy túlsúlyos, akkor megy a lepontozás.

Közben photoshop nélkül ilyenek a top plus size modellek is: [link]

Mégis ha ez nem tetszik, az el van mondva mindenféle felszínes alaknak.

Ez kb. olyan, mintha fognánk egy sörhasú, tokás, kopaszodó pasit, simára photoshoppolnánk a hasát, aztán ha nem tetszik egy nőnek, leszólnánk, hogy de hát ez akkor is vonzó, felszínes vagy, ha neked nem tetszik.



2020. jún. 29. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Így van, mi a kérdés?😄
2020. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hogy mi ez a mánia, miért várják el, hogy a férfiak rajongjanak a túlsúlyos nőkért, mikor fordítva ez elképzelhetetlen.
2020. jún. 29. 09:45
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem fosnád ide ezeket a kérdéseket, hallanáni sem.lehetne erről. Nem kellettél egy molett nőnek, vagy az exed volt az, hogy ennyit erőlködsz lejáratni őket?
2020. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem van különbség plus size és elhízott között.


A valóságban a férfiak imádják ezeket a nőket. Nem kell összekeverni az aránytalan kövér nőkkel, ezek a lányok arányosak csak van rajtuk mindenhol pár plusz kg.

2020. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen téged mi zavar?

Ha nem tetszik, nem nézed. Nézd azt ami tetszik?

Vagy téged sem néznek meg valami miatt esetleg és itt vezeted le a sikertelenségedet?

Sovánnyal is ugyanígy nézne ki a kérdésed szerintem. Narancsbőrük nekik is van, kicsi vagy nagy a mellük a nekik is.

Nem értem, hogy miért kell a két típus között dönteni vagy egy ilyen hülye kérdést feltenni?!

Kinek ez kinek az.

Nekem meg nem tetszenek a pl gyúrógépek mégsem szapulom őket , mert teljesen értelmetlen.

2020. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Na ez meg a másik, amit az utolsó írt.


Ha nem tetszik, akkor minek foglalkozol vele?


Én sosem foglalkoztam sem kigyúrt, sem izmos, sem hosszú hajú,sem kopasz, sem tetovált, sem piercinges pasival, mert nekem ez nem jön be. Más meg ezért van odáig. Eszembe nem jutott volna szapulni őket.

2020. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem várja el, hogy a férfiak a túlsúlyos nőkre bukjanak, nem tudom honnan vetted ezt a baromságot. Az emberek többségét baromira nem érdekli, hogy kinek mi tetszik, néhány frusztrált barom fog csak ezeken pattogni, egyébként 50-es IQ felett mindenki tudja, hogy az ízlés szubjektív.

A többségnek nem, de vannak, akiknek a túlsúlyos a szexi, na és akkor mi van? Mit zavar az téged, hogy nem mindenkinek egyforma az ízlése? Mit zavar, ha nekik is megvan a célközönségük?

Ja és annyit még hozzátennék, hogy ha te ezen az oldalon figyeled és relevánsnak tartod a pontozást, akkor van egy rossz hírem..

2020. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 Ezzel az erővel: ha te figyeled, hogy mi tetszik a többségnek, és relevánsnak tartod, van egy rossz hírem.. (kettő pont, mert az olyan intellektuális).
2020. jún. 29. 12:48
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked nem tetszik nem kell dicsérni őket de szapulni sem. Nekem például nem jönnek be a mackós pasik és? Ízlés kérdése, mit nézed másoknak ki jön be.
2020. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon megy ez a fat acceptance program. Egyszerűbb ilyen fasságokat kitalálni, mint egészséges életet elni. Mai modern, polkorrekt világunk terméke ez, akárcsak az LGBTQ elfogadás, pride, meg a többi foshalmaz.
2020. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!