Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak arról, hogyha negyvenen felüli, házasságban élő emberekként kiléptetek a házasságotokból és új életet kezdtetek mással, megbántátok?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem...szerintem az életben most utóljára érzek ilyent, a házasságomból rég eltűnt a nő- férfi kapcsolat, de ugyanakkor békésen éldegélünk. Akibe beleszerettem hosszú idő óta napi rendszerességgel beszélünk, sokszor órákig.

2020. júl. 18. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Gondold át alaposan az egészet, de gondolom már 100X megtetted. Kövesd végig,hogy mi lesz ha kilépsz és új életet kezdesz, és mi, ha benne maradsz a régi, megszokottban. Hülye kérdés: beszéltél a nagy szerelemmel arról,hogy Ő mit szeretne?Tudom, nem ez a legfontosabb, de ez is, én pl. mérlegelném: anyagilag tudjátok külön otthonban kezdeni az életeteket a szerelmeddel? Vannak-e gyerekeitek, mekkorák?A korodból ítélve Neked már nagyobb lehet.

Tudom, ezt se kellene szem előtt tartani, de szerintem ez is fontos: békében le tudod zárni a házasságod, a gyerek/ek elfogadják az új életedet?

Ha vita-vita hátán, nem tudod békében lezárni a múltadat az rányomhatja a jövődre is a bélyeget.


Ennyi idősen még adni kellene egy esélyt a boldogságnak de csak akkor, ha tényleg van rá esély,hogy az lenne...

2020. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Azt azért kalkuláld bele, hogy ez a mostani nagy fellángoló szerelem is elmúlik, alábbhagy, és nem tudhatod mikor, lehet már egy-két év múlva. És akkor 10 év múlva jössz megint ugyanezzel a kérdéssel, csak akkor már "ötvenen felüli" lesz benne.
2020. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Állj meg a kísértésben amíg nem lesz késő,vagy széthullik körülötted minden,mert mindent el fogsz veszteni ami fontos számodra-és amiben most biztonságban érzed magad. És itt most nem anyagiakra gondolok, mert azt bármikor újra lehet építeni, viszont van amit nem.


A döntés a te kezedben van-én nem tenném a helyedben.

2020. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem sok részletet árultál el, mi az, hogy eltűnt a férfi-nő kapcsolat? A kezdeti lángoló szerelmet kb. mindig felváltja a szeretet, a szexualitás is csökken idővel (legalábbis gyakori) a házasságban.

Lehet a mostani nagy szerelemből is ez lesz pár év múlva, ezt nem tudhatod előre. Mindenesetre kockázatos eldobni mindent, de te tudod.

2020. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok, az eddigi élettapasztalatom alapján azt mondom, mindig megbántam, ha az eszemre hallgattam a szívem helyett, legyen szó párkapcsolatról vagy egy kiskutya kiválasztásáról...Ha a szívemre hallgattam, azt sose bántam meg.

30 körül egyszerűbb volt a képlet, kiléptem egy nem sok boldogságot adó kapcsolatból a szerelemért és nem bántam meg és soha nem is fogom megbánni, pedig eljutottunk odáig, hogy lassan ennek is vége.

Én kilépnék a szerelemért, de ebben a korban ez már annyi áldozattal jár, ha van gyerek, hogy érthető, hogy sokan nem teszik meg. Nem mindegy, nálatok vannak-e gyerekek és mennyi idősek.

2020. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

A nagy ő lelépett addigra. Viszont egy kis ő-vel lett még két gyerekem. ♥ Aztán annak is vége lett 12 év után, és jött a még nagyobb ő, de mindegy is, mind az összes gyerekem hozzám kötődik a legjobban.

De nem tanácsolom ezt, nekem most nagyon jó, de hát valami egyszerűbb élet is jó lett volna.

2020. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy mikor emberek összeházasodtok, mit gondoltok, hogy majd 50 évig lángolni fog a szerelem és izzani a szenvedély közöttetek csak úgy magától? Mit gondoltok, akik 20-30-40 év után is együtt vannak, azok azért, mert szerencsések? Nem, hanem mert komolyan vették a házastársi esküt, és nem néztek ki a fejükből keresztbetett kézzel akkor, amikor hullámvölfybe került a kapcsolat, hogy hát igen, sajnos ez van, elhidegülünk. Egy házasság melós, dolgozni kell keményen azért, hogy megmaradjon az összhang, a szerelem, az izgalom. Vannak nehéz időszakok, de hát pontosan azért kötöttetek házasságot, mert ezeken úgy gondoltátok, hogy együtt átmentek majd, nem? Még az is előfordul persze, hogy az ember elképzeli, hogy lehet h jobb lenne mással, de nem mindegy, hogy ez csak egy kósza gondolta egy nehéz időszakban, vagy annyira átadja magát ennek az ember, hogy beleszeret másba. Én nem tudom, de borzalmas olvasni itt a rengeteg kérdést, ahol emberek éveket, évtizedeket dobnak el egy friss fellángolásért ahelyett, hogy dolgoznának azon, hogy a házasságuk jól működjön vagy helyreálljon.
2020. júl. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, 7-es, ébredj már fel végre! Azok a 20-30-40 évig is kitartó házasságok leginkább azon alapulnak, hogy az emberek nem adják fel az anyagi kényelmüket, a nehezen megszerzett otthont, csalási házat, stb.

Más kérdés, hogy közben a hullámvölgyek elmúlhatnak, a harag elcsitulhat és beállhat egy békés együttélés, ahogy a nagyszüleimnél is történt. De az egész mögött ott van keményen az anyagi érdek és nem utolsó sorban, hogy a legtöbb ember a szart is eltűri azért, hogy egy válás miatt ne veszítse el a gyerekeit.

Nekem a borzalmas az, amikor az emberek eldobják a szerelmüket egy házért, egy autóért, mert nincs már erejük újrakezdeni az életüket.

2020. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Újra kezdeni, mi?... Hagyjuk már, az ilyen "kilépek a 15 éves házasságomból egy új szerelemért" kapcsolatok nem nagyon tartanak tovább 2-3 évnél. Ez tény.
2020. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Én csak 10 évig értem rossz házassàgban! De megéri váltani, mert bármikor be adhatom a kulcsot.. Ebben a pár évben boldogan szeretnék élni... Én ott hagytam mindent ami anyagi, és megéri... Képzeld el milyen csodás a szerelmeddel boldogan ébredezni, szerelmeskedni... De! Lesznek nehéz dolgok is.. A vàlásnál mindig van egy vesztes...
2020. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!