Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan jól működő monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan jól működő monogám kapcsolat, ahol tudja az egyik fél, hogy a másik megcsalta a korábbi partnerét, de ezen túl tudott lépni mindkét fél és régóta, bizalomban együtt tudnak lenni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szedd össze a gondolataidat újból, mert kuszára sikeredett a kérdésed, és fogalmazd újból.
2020. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nekem volt. De aztán sok év házasság, gyerek után kiderült, hogy engem is megcsalt a kezdetektől. Nagyon profin titkolta.
2020. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatomban kb 20 éve én léptem félre. (Nagyon megbántam ,soha nem fordult elő többet és nem tennék ilyet még egyszer)

Azóta, ha ismerkedem ezt is el szoktam mondani. Nem büszkeség, sőt...de úgy érzem, hogy egy komoly kapcsolat alapjainak a lerakásánál ezt én is szeretném tudni a mmásikról.Utána két hosszú kapcsolatom volt egyik sem ez miatt ment tönkre és hosszú ideig jól is működtek.

2020. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy a férjem megcsalta a lányt akivel előttem járt. Nem különösebben izgat a dolog, azok ők voltak egy másik kapcsolatban, nem sok közöm van hozzá és nem teljesen értem, min van ezen min túllépni. Ismerem a férjem, nem személyiségvonás a hűtlenkedés részéről. Attól még, mert egyik exét megcsalta, nem fog engem nagyobb eséllyel megcsalni, ahogyan az sem lenne garancia a hűségére, ha soha még senkit nem csalt volna meg (sőt, személy szerint én így nyugodtabb vagyok, mert legalább tudja, milyen érzés bántani a másikat és a lelkiismeretét nem rajtam edzette, hanem egy amúgy is haldokló kapcsolatban).
2020. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gondolatmenet alapja ugye, hogy aki már megcsalt valakit, akkor engem is simán megcsalhatna ezalapján.
2020. aug. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!