Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg kapcsolatban élő férfi keresi a szexet más nőknél is?

Figyelt kérdés

Komolyan szeretném ezt megérteni.

Legutoljára megismertem egy házas 30 éves férfit. Tökre felnéztem rá, hogy hűséges szereti a feleségét stb... Erre idővel csak felajánlotta magát nekem. Na itt omlott össze a világ bennem, hogy miért nincs egy kivétel férfi sem?



2020. júl. 9. 05:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Ha pékségben dolgozol, és minden nap, ingyen jól lakhatsz pékárukkal, attól még elmész a boltba és veszel mást is, nem?

Sőt, lehet, hogy a pékség tulaja azt mondja, hogy nem kapsz enni. Akkor? Éhezel?

2020. júl. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

#1 ennél jobb magyarázatot kapni sem kaphattam volna :D

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

2020. júl. 9. 05:56
 3/34 anonim ***** válasza:
17%
De.
2020. júl. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Fura egy értékrended lehet ha kapcsolat téren is így gondolkozol.
2020. júl. 9. 06:00
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

Ez ez érzékletes példa. Kérdeztél, én válaszoltam.


Mit akartál hallani?

2020. júl. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Valami nyomós indokot, okot... Nem egy ilyen példát.


Szerintem ha egy kapcsolatba minden jó akkor ilyennek nem szabadna megtörténnie.

2020. júl. 9. 06:04
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

Ki mondta, hogy minden jó?


Meg ha a nejem így néz ki: [link] és imádom, de ő is kell: [link] akkor mi van?


Gondolj bele, mindig van a tányérodon hús, de sosem kapsz köretet, sem rizs, sem krumpli, sem tészta,... :(

2020. júl. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Gyűlölöm az ilyen visszataszító kajahoz hasonlító nem létező érveket. Nem étteremben vagy, hanem kapcsolatban. Tudj már különbséget tenni. De ha neked nem létezik hűség, akkor az elég sokat elarul rólad. De gondolom annyira tökös nem vagy h a párod is tudjon arról milyen egy gerinctelen féreg vagy.
2020. júl. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
0%...ilyenkor tudom, hogy igazam van! :)
2020. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi, nincs igazad, csak a te fejedben, ahol egy nő egyenlő a kajával. Ezt hívják primitív állatias viselkedésnek.

Viszont a normális ember nem így viselkedik, de ezt te honnan is tudhatnád...

2020. júl. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!