Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is rámunt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rámunt és rájött, hogy mégis mi a helyes?

Figyelt kérdés
A szeretőmről van szó. Két éve tart a dolog. Mindvégig tartottam magam attól, hogy ne szeressek bele de nem ment. Az elején biztos vagyok benne, hogy ő is belém szeretett, hisz egyszer be is vallotta. Mindennap beszéltünk, taliztunk stb. Szerintem a részéről csak egy fellángolás volt nem szerelem. Ez idő alatt házasodott meg ami végképp elkeserít. Házassága előtt is már nehézkesen mentek a dolgok. Egyre kevesebb randi egyre kevesebbet keresett s mára már végképp úgy érzem, hogy szép lassan vége a részéről. Mit tehetnék? Törődjek bele, hogy ennyi voltam? S lehet az én hatásomra lett jobb a kapcsolata a párjával(?) Törődjek bele, hogy egy rossz kapcsolatban voltam én az ún. gyógyító most pedig végignézhetem amint boldogan élnek tovább? Tudom, hülye voltam/vagyok mint az állat, nemkellett volna. Próbálok ismerkedni stb de mindenkiben őt keresem. Szerintem krvára hülyének nézett jól kihasznált és mivel eddig sem köptem be ezek után sem fogok mert krva nagy port kevernék az életébe ezzel. Ő nemtudja mit érzek , mivel mindvégig azt mutattam neki , hogy érzelemmemtes vagyok. De hiányoznak a régi szerelmes hajnalig tartó chatelések stb. Ma már hetente / havonta felkeres max helló miújság este okés? De nekem ez már így nem megy. Rájöttem mindvégig szexre használt de az a tűz is kezd kialudni mert már havonta kb ha felkeres 1x. Valaki tapasztalat , vélemény? Kérlek ne írjatok olyat s ne támadjatok be szerintem ilyen bárkivel megeshet a szívnek nem lehet parancsolni. Nem értem hogy az elején miért volt annyira érdeklődő irántam szinte a mindene voltam mostpedig halvány foltja sincs meg ennek az egésznek.
2020. aug. 11. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Pedig az ilyrn aljas gci megérdemelné, hogy beköpd.
2020. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
sajnálom,de lehet nálad valami komoly lelki oka van egy ekkora mértékű függésnek..Terápián nem gondolkozol? Csak beszélgetés szintjén. Lehet, hogy segítene feldolgozni.
2020. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj az esetből, és többet soha senki lábtörlője ne legyél. És sose számítson senki beszéde-csak a cselekedete. Tanulj belőle egy életre.
2020. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végülis ebben a helyzetben ha a másik szemszögből nézzük a feleség is egy lábtörlő. Mitsem sejt az egészből. Két nőt is hülyére játszott.
2020. aug. 11. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4 Tudod miért vagy ilyen nyomorult helyzetbe? mert magad is az vagy a bányászbéka szinteddel.


Nem lábtörlő, csak szeretnéd ha az lenne, de pontosan tudod, hogy nem az.

2020. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a feleség nem tud rólad, nincs választása, neked van.
2020. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerető voltál a kezdetektől, sosem volt párkapcsolat, nem hitegetett. Nem változott semmi, egyszerűen csak nem ér rá, vagy már nem vagy olyan izgalmas. Nem értem a kifakadásodat már rég bele kellet volna törődnöd, hogy örök második vagy, és soha nem fog fejlődni a kapcsolatotok. Nem fogja befejezni, neki ez így kényelmes, neked kellene lezárnod, hogy tovább tudj lépni!
2020. aug. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te azért vagy lábtörlő, mert tudod, hogy te csak a második vagy. Első perctől tudsz a feleségről. Ráadásul ugye te végigasszisztáltad az esküvőt is. Te ezt önként vállaltad.

A feleség nem is tud rólad. Ő azt hiszi, hogy a férje hűséges, és minden rendben köztük.

Rád azért jut kevesebb idő, mert új szereplő került képbe. Vagy új szerető, vagy terhes a feleség.

2020. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Így járnak a retkes rib...ncok! 🤣😁

Szenvedj!

2020. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!