Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az, ami már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami már megcsalásnak számít a ti esetetekben?

Figyelt kérdés

Nyilván minden férfinak/nőnek más az ingerküszöbe, gondolkodása. Van, akinek például egy erotikus masszázs is belefér (szex nélkül), de van, akinek már az is sok, ha megöleli egy ellenkező nemű ismerősét.

Nálatok hol az a határ, amikor azt mondjátok, hogy a párotok megcsalt? Mi fér még bele? (légyszi tüntessétek fel a nemeteket is!)



2020. aug. 13. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már egy csók is.


Ölelés- nem megcsalás, de azért ne legyen sűrűn... Például, ha az ellenkező nemű barátnak meghalt valakije vagy ilyesmi dolog éri belefér.


Erotikus masszázs- Happy endiggel már megcsalás (Akkor is ha konkrét szex nincs)


N31

2020. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha mással randevúzik, vagy flörtöl, nálam nem fér bele. Én vagyok a felesége, a gyerekei anyja. Én is megtisztelem azzal, hogy ő az egyetlen olyan férfi az életemben, akire potenciális férfiként tekintek.


Azt hiszem ezt viszont is elvárhatom.

2020. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a nem rendszeres verbális flört simén belefér, de itt húzom meg a határt.
2020. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A flört még oké, de nálam ez a határ.

Csók stb már szakitasra adnak okot.

Erotikus masszázs szóba sem jöhet.

2020. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#1: ha a happy ending alatt csak azt értjük, hogy a férfi magától elélvez a végére, azért az nem nagyon befolyásolható egy olyan masszázsnál, aminek célja az erotikus izgatás (legalábbis én nem tudnám :D). Szóval ha csak a happy ending megcsalás nálad, akkor már az erotikus masszázs is az lehetne.
2020. aug. 13. 13:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megfogalmazni, sokszor nálam inkább a szándék a fontos. Egy ölelés lehet baráti, laza, egyáltalán nem megcsalás, de lehet olyan is ami már nem fér bele.

Mindenesetre erotikus dolgok biztosan, csók biztosan, szexchat és társai simán megcsalás kategória.

A flört nem megcsalás a szememben, csak sima tiszteletlen baromság.

N

2020. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen minden ami érzelmi vagy testi vonzalom miatt történik, vagy szexuális töltete van.

Lehet az egy sima közös séta, ha vonzalom az alapja.

A játékos flört elnézhető kategória. Meg az egyszeri anonim szexchat is. Utóbbi viszont ha visszatérően ugyanazzal a személlyel történik, megy a megcsalás kategóriába.

2020. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként osztom a 6 (N) véleményét, de valamit tisztázni akarok.

Fentebb mások is említették a "csók"-ot. Ha ezt csókolózásnak gondolják (amikor nyalják-falják egymást, a nyelvük majdnem a másik aranyerét súrolja), akkor valóban megcsalás még szexelés nélkül is, de ha csak egyszerű "puszi", azt én semmiképp sem tartom megcsalásnak.

Ffi.

2020. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Maga a megcsalás egy folyamatnak az eredménye. Nekem onnan számít, ahonnan el tud indulni ez a folyamat. Pl legbelsőbb gondolatok, titkok kibeszélése azzal a másik nővel...kapcsolatunk kibeszélése...flörtölgetés, malac viccek, kétértelmű pillantások, gyanúsan sok együtt töltött idő, ölelések...nekem már ez is elég, hogy rosszul/elárulva érezzem magam. Ha a párom rendszeresen és több nőt megbámulna mondjuk, vagy tudomást szereznék róla, hogy testileg kíván mást is rajtam kívül, az nem esne olyan rosszul mintha azt látom rajta, hogy lassan beleszeret egy bizonyos személybe, és ő kapja azt a romantikát, kedvességet, amit én kaptam annó az “udvarlós” fázisban.
2020. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,

24/nő voltam

2020. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!