Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a páromnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak vagy jobb, ha hallgatok?

Figyelt kérdés
Hétvégén az egyik barátnőm lánybúcsúján voltunk, ahol volt egy chippendale táncos fiú is. Öltáncolt minden lánynak, illetve összetejszínhabozta a felsőtestét és a szerszámát, amit lenyaltunk róla. Konkrétan nem sz.ptam le, csak az álló péniszéről is lenyaltam a habot. Barátommal 1 éve vagyunk együtt, nem szeretném, ha emiatt megronlana a viszonyunk. Ha fordított helyzetben ő csinálta volna ezt egy lánnyal, nem örülnék neki, de nem tartanám megcsalásnak, azt mondanám, hogy jól van egyszer belefért. Ő viszont nem tudom hogy állna ehhez.

2020. aug. 17. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
84%
Fúj te..
2020. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
87%
Neked minek párkapcsolat ha csak így simán nyalogatod mások farkát?
2020. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok. Én kifordultam volna egy ilyen előadásról. Nem hogy még..
2020. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam meg, volt bennünk már rendesen pia, egyszer jó móka volt, valamint brutál izmos teste volt. Nem erkölcsi oktatást kértem, pls a kérdesemre válaszoljatok.
2020. aug. 17. 12:37
 5/59 alonelyman ***** válasza:
40%
ezért ártalmasak a lánybúcsúk mert ott állandóan szex van, legénybúcsúban meg semmi, pedig az emberek pont fordítva gondolnák
2020. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
95%

4 De megcsaltad. Függetlenül az italtól. Ha nem tetted volna, sem ital hatására, sem semmilyen hatásra ezt nem tetted volna.


Lehet, hogy a fazonokat ezzel a szöveggel be tudod etetni, de a nőtársaidat nem. Ne nézz senkit hülyének, mert magadat járatod csak le.

2020. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
96%

6+ Pontosan azért tudtad megtenni, mert nincs benned gátlás.


Alkoholra fogni? gyenge szöveg, és csak az ostobább, és butább faszik veszik be ezt. Akik maguk is olyanok mint te, hogy az alkohollal takaróznak, amikor csak simán gátlástalanok, mert nincs tartásuk.

2020. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan azért tudtad megtenni, mert nincs benned gátlás, mert már átlépted azt.
2020. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
79%

Undór ezek a mai nők.

Pasid csinálná és a piát előhoznákapásból jönnél mekkora alkesz.

2020. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el, hagy tudja meg mi vagy igazából.
2020. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!