Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka annak, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a férfi a házassága idején is ugyanúgy a szeretőjéhez jár?

Figyelt kérdés
Otthon nem megy a szex? Nem elég jó? Akkor minek házasodik?
2020. aug. 20. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A probléma egyidős az emberiséggel, válasz nincs.
2020. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fene sem tudja. Biztos gond van otthon. Miért házasodik? Jó kérdés.
2020. aug. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert házasodik mrrt a tarsadalom elvarja tőle, csaladi nyomas stb.

Attól még nem szereti, kivanja jobban a partnerét.

2020. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, eleinte minden jó volt, aztán ahogy teltek az évek ellaposodott minden. Szerintem a legtöbb esetben ez áll a megcsalások mögött.
2020. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen nem eleg neki a felesege, ennyi. Ha boldog lenne nem csalna neg
2020. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nő létemre nagyobb a libidóm mint a férjemnek. Úgy 45 éves koromig nem volt baj. A férjem kijelentette, Ő fizikai dolgozó csak hétvégén lehet mert hét közben fáradt. Ebből aztán sokszor 2 hét lett, mert valamikor szombaton is dolgozik, akkor vasárnap pihennie kell! Én meg a falat kaparom. Ott van mellettem egy partner, aki mégsem az. Könnyű egy szeretőt összeszedni? Még sosem csaltam meg de már elgondolkodtam róla. Bocsi, hogy nőként írtam. Gondolom férfival is lehet ugyanez a helyzet. Csak ott természetes, hogy Ő udvarol, pitizik a szexért. Nőként ez sokkal cikibb.
2020. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak ott természetes, hogy Ő udvarol, pitizik a szexért. Nőként ez sokkal cikibb."

Ha valaki pitizik a szexért az nem ciki?

Egy nőnek miért kellene pitiznie érte? Ha elmész egy közösségbe találsz egy szimpatikus pasit akinek azt mondod, hú de dugnék egy jót! A pasik nagy része nem mond rá nemet, nem kell a nőknek pitizni.

Persze azért előtte a pároddal egyeztesd le, hogy neked ez így nem jó, neked nagyobb a libidód, vagy tesz azért valamit, hogy törődjön veled, vagy kell erre keresned mást.

2020. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!