Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendbe tudtátok hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe tudtátok hozni a kapcsolatotokat és nem bántátok meg az újrakezdést megcsalás után? Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom (hosszú hetekig tartó telefonos kapcsolat után, személyes találkozó és szex - állítása szerint néhányszor csak), lebukott, megbocsátást kért, nem küldtem el, megbeszéltük a gondjainkat és megegyeztünk néhány dologban a jövőt illetően.

13 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van, nem vagyunk házasok.



2020. aug. 24. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha sikerült megbeszélni a problémákat és változik is jó irányban a kapcsolat, akkor menthető a dolog. Felmerül bennem a kérdés azonban, hogyha legközelebb megint jön egy probléma, azt is ahelyett, hogy megbeszélné veled inkább más karjában menekül. Helyedben en nem rugnam fel a 12 eves kapcsolatom, ha szeretem, de kovetkezonel mar nincs mentseg ha előfordulna.
2020. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak rajtad múlik

Hogy túl tudsz-e lépni ezen. Ez nem csak egy kis botlás volt hanem kőkemény szervezkedés hazudozás hónapokig. És még mindig tartana, ha nem bukik le. Én nem tudnék ezen túl lépni.

2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy hónapja derült ki, azóta nagyon teper és minden kételyt, gondot próbálunk megbeszélni.

Pszichológus szerint a jó úton haladunk, csak mégis félek, hogy elvesztegetett idő...

2020. aug. 24. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát, annyit elérsz vele, hogy legközelebb jobban fog figyelni és nem fog lebukni. A r1b4nc0k gyorsan tanulnak.
2020. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Mivel nem vagytok házasok, nincs Isten a kapcsolatotokba, nincs szövetségkötésetek-az eredmény borítékolható.

Sajnálom, hogy nem szolgálhatók jobb hírekkel.

2020. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
5+ Nem szeretem az illúziókat, mert keserves a vége-mindig.
2020. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Mi nem. A férjem csalt meg engem, de én is erősen próbálkoztam azon, hogy rendbehozzuk. Utólag már úgy látom, hogy azt is megbántam, hogy egyáltalán megpróbáltam neki megbocsátani. Nálunk nem volt gyerek, így azért könnyebb hátat fordítani. De mégsem nevezném elvesztegett időnek a próbálkozást, mert az idő alatt sokmindenre rájöttem, sok dolog letisztázódott bennem.


33N

2020. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos ez már sosem lesz a régi. Aki 1x megtette, tobbszor is meg fogja. Főleg ha nem csak egy egyejszakas kalandrol volt szó. Legfeljebb óvatosabb lesz. Tapasztalat sajnos.
2020. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!