Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akiknek a párja megcsalta és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a párja megcsalta és mégis tovább élnek hogy megy/ment tovább a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Én a barátommal 6éve élek együtt és 3 éve csalt meg egy nővel. Megbocsátottam neki és azóta semmi gondom nincs néha össze kapunk de azt sem mondanám veszekedésnek és nem is tart sokáig a harag. Viszont körülöttem az emberek azt beszélik már 3 éve hogy megint meg fog csalni és hogy bizhatok benne meg ilyenek. Tudom hogy ilyen ember nem érdemel egy esélyt de semmi olyant nem tett azóta aminek ilyen közelében lenne. Igazából csak arra vagyok kíváncsi hogy veletek volt e már ilyen? Az is írhat aki a párját csalta meg.

2019. dec. 15. 00:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Én most vagyok 23 éves lány.

19 évesen összejöttem a legelső párommal. Az első hónapok alatt megcsalt az exével. Utána még 2 évet éltünk együtt. Amikor a dolog a végét járta akkor én is megcsaltam az első nagy szerelmemmel.

Amikor ő csalt meg akkor már nehéz volt ezzel a tudattal élni hogy megcsalt... Mindig azon gondolkodtam hogy az a másik mivel jobb, mivel tud többet mint én...

Amikor már majdnem tönkrementem akkor léptem le tőle és nem bántam meg

A férjemmel utána ismerkedtem meg

Ő hűséges

2019. dec. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudtam bízni utána. Másfél évet szenvedtünk még együtt, de borzalmas volt. És a végén valóban újra megcsalt.
2019. dec. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy típus, megy a farka után. Tuti újra megcsinálja, vagy már meg is tette, vagy folytatta, csak óvatosabb.
2019. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nagyon ritkán fordul elő az, hogy aki egyszer megcsalta a másikat, szívből megbánja, és nem teszi meg többé. A tapasztalat azt mutatja, hogy ezek az emberek újra és újra megteszik. Remélem a te párod lesz a kevés kivétel egyike!

Egyébként én soha többé nem tudnék megbízni abban aki megcsalt, sőt, azt sem bírnám ki, hogy viták alkalmával ne vágjam a fejéhez. Tehát esetemben ez már veszett fejsze nyele lenne.

2019. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

A megcsalás egy tünet. Nem biztos, (úgy értem: biztosan nem) csak az ő személyiségéből ered, valószínűleg a kapcsolatotokban sem volt minden rendben.

Ezt kiderítettétek már? Javítottatok a helyzeten? Tudjátok jelezni egymásnak, ha valami hiányzik, nem jó nektek, változtatni akartok? És figyeltek is ezekre a jelzésekre?

Úgy általában mit gondoltok a kapcsolatotokról? Mindkettőtökben erős elköteleződés él a másik felé, vagy ha nem megy, akkor majd kerestek másikat?

ELőbbi esetben én megbocsátanám a megcsalást, és nem törődnék a károgókkal. Utóbbi esetben viszont szakítanék, és tovább keresném azt az embert, akivel le akarom élni az életemet. Nem azért, mert egyszer (3 éve!) megcsalt, hanem azért, mert nem bízhatok benne, hogy a legközelebbi krízisnél ez nem törénik meg újra, illetve hogy baj esetén mindketten a helyzet megoldására fogunk törekedni a kapcsolatból történő kilépés esetleg kikacsintgatás helyett.

2019. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

En vagyok az ellenpelda :)

Evekig tartott igazan melyen megbocsatani. De mint minden krizisbol, ebbol is ki lehet jonni megerosodve. O is, en is nagyon sok szemelyisegfejlodesen mentunk keresztul a kovetkezo evekben, es a kapcsolatunk is erosodott. Teljesen biztos vagyok benne, hogy tobbet nem bantana.

Nekem szerencsere se a csaladom, se a barataim nem mondjak, hogy ugyis meg fog csalni.

2019. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Megvagytok: Nem tudod kivel csal éppen.
2019. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

A környezetednek igaza van: kutyából tényleg nem lesz szalonna! Nyugi, azóta is már megcsalt és talán most is csal téged, csak tanult az előzőből annyit, h most ügyesebb és óvatosabb!

Merj lépni! Dobd ki, mert tutira jobbat érdemelsz!

2019. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
31%
Imádom,hogy itt vannak ám maga megmondó,semmit sem tapasztaló de mindent tudó emberek. Ez igen! Taps taps.
2019. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Flagstaff válasza:
58%
Engem megcsalt a párom, és kiderült, méghozzá elég csúnyán, de nem dobtam ki. Én is kaptam az ívet mindenkitől, hogy "biztos félek egyedül maradni, ezért bármit elfogadok" meg hogy "nem érdemel meg engem" meg ilyesmik, (volt, aki azt feltételezte, hogy megfélemlített engem, azért nem merek lépni!) aztán amikor elegem lett, szépen felidéztem mindenkinek azokat a sztorikat, amiket tudtam róluk. (Ki kivel, mikor, hol...) Volt nagy meghökkenés. És megkérdeztem, hogy akarnak-e esetleg részt venni a kapcsolatomban, vagy rám bízzák, hogy hogyan irányítom? Volt, aki megsértődött, de ott egye meg a fene. Párommal pedig "házon belül" rendeztük az ügyet.
2019. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!