Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Piás nővel? Látókörömbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piás nővel? Látókörömbe került egy negyvenes nő, aki nagyon akarja! Kapcsolatban él, de a párja nem jeleskedik. Nekem van feleségem, de voltak már szeretőim. Ez a nő azonban piás és nem tudom, nem lesz-e kiszámíthatatlan?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Virág helyett pálinkát vigyél neki... Beájul és kedvedre tolhatod...

Biztos, hogy szükséged van rá?

2020. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Csináld vele nyugodtan. Majd egyszer részegen megjelenik az ajtóban és borítja a bilit. Úgy lenne igazságos.
2020. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Felejtsd el. Alkesszel ne kezdj.
2020. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Passzold le Balázsnak. Ő két kezét odaadja egy alkesz nőért
2020. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Bandi a lo?
2020. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5 Naná:DD
2020. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is feküdj le vele.

Talán még fel is jelent, hogy megerőszakoltad, mert leitattad!

Legalább kiderülne a dolog és világos lenne a feleséged számára, hogy akkora egy takonygerincű alak vagy, hogy az ilyet legközelebb 5km-es körzetben elkerüli.

2020. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7-es! Még nem hallott olyat, hogy valakinek szeretője van? Nekem volt több is, legutóbb egy 23 éves fiaalasszony, akit nem tudott rendesen megdugni a férje.


Ősi keleti bölcsesség, hogy az a zár, amelyet minden kulcs kinyit, rossz, alkalmatlan zár, ám amelyik kulcs minden zárat kinyit, mesterkulcs!


Ez a különbség a férfi és a nő szerető között.

2020. aug. 26. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor hiányolom azt, hogy a kérdezőt is le lehessen pontozni. Mi ez a hímsoviniszta szöveg?
2020. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

#7 vagyok.


"Ősi keleti bölcsesség, hogy az a zár, amelyet minden kulcs kinyit, rossz, alkalmatlan zár, ám amelyik kulcs minden zárat kinyit, mesterkulcs!"


Nah, ezzel leleplezted magad.

Egy troll vagy, aki itt akar nemek közti harcot gerjeszteni.

Mondom, khibaszottul unalmas vagy.

2020. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!