Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban hol tud ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hol tud ismerkedni egy negyvenes nő?

Figyelt kérdés

Gyerekkel? Normális kapcsolatra gondolok természetesen. Úgy vettem észre, nem csak a fiatalok számára nehéz manapság az ismerkedés. Az "én koromban" egy válással a hátam mögött és egy gyerekkel meg már különösen az. Mert a tisztességes, rendes férfiak rendszerint már foglaltak!

Mégis milyen fórumok vannak "így" az ismerkedésre?


(Örülnék neki, ha hasonló helyzetben levők is leírnák a tapasztalataikat!)


2009. okt. 26. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En mindenkeppen a tarskereso oldalakat ajanlanam...

21L

2009. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ismerősöktől,a partnerkereső oldalak dugig vannak ezzel a korosztállyal nőből férfiből egyaránt.De vannak azért még nyugis beülős helyek is,nem zenésre gondolok természetesen.Hajrá,40 esen nincs világvége.
2009. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valóban, a társkereső tényleg tele van, csakhogy: a negyvenes egyedülálló férfiak nagy része lelakott, link, esetleg alkoholista, csak a nő pénzére megy. Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, megbántani a világért sem szeretnék a véleményemmel senkit!
2009. okt. 26. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakat személy szerint nem ajánlanék! Ha megnézed láthatod, hogy nem csak Neked írtak levelet. Nekem ez nem szimpatikus. Olyan mintha, nincs ló, jó a szamár is mondás érvényesülne...Szórakozóhely...Lehet nem tetszik az ötlet, de szerintem egy kulturált, főleg te korodbeli emberek között elindulhat valami ismerkedési folyamat :) Utána meg ki tudja. Továbbá ezért is jó, ha az embernek vannak ismerősei/barátai, akiknek köszönhetően megismerhet új arcokat :) De szerintem ha egyik ötletem sem tetszik, vagy nem jön össze, akkor se félj :) Hiszen biztosan ismered ezt a mondást is :) "A legjobb dolgok váratlanul történnek" Szóval fel a fejjel és járj nyitott szemmel, mosolygósan az utcán :)Hiszen "nem csak a 20 éveseké a világ..."
2009. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy küldj fényképet - de én pont most találtam társat, társkeresőn.

Ha te is keresel, valószínűleg te is találsz majd. Arra figyelj, hogy ne a gyereked hangsúlyozd, mert a férfiak nem egy gyereket keresnek, akinek aztán az anyjával megismerkednének - hanem egy szép, fiatalos 40-es nőt, akinek persze többnyire van gyereke is.

2009. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na itt a probléma, azaz az ilyen megnyilvánulásoktól! Persze nem egy gyerekes nőt keresnek, de alapból kizárandó az olyan férfi akit egy olyan kép, amin egy nő van a gyerekeivel elrettent...Ha én ilyen helyzetben lennék első lenne, hogy a gyerekeimnek megfeleljen a férfi és utána jönnék én...És amelyik férfi nem így gondolja, annak esélye sem lenne...
2009. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen barátnőm, aki már a válása alatt, 3 gyerekkel, társkereső portálon talált partnert. Már 1-2 éve együtt vannak. Semmi sem lehetetlen!!!
2009. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogynem.átlagos, rendes nő vagyok (40 éves) mégis egyedül vagyok
2009. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2009. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos a társkeresőkön kívül nagyon nincs más lehetőséged! Én 24 évesen sem találtam olyat akiben megfogott volna valami, te meg 40 évesen gyerekkel még nehezebb helyzetben vagy. De állítólag ott is vannak igazi gyöngyszemek. Ha türelmes leszel, talán neked sikerül. :)

Amúgy meg szerintem nyáron a fesztiválosdi elég jó dolog. Sok idősebb embert is láttam már ilyen helyeken. Egy próbát talán ez is megérne.

2009. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!