Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban pasikhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban pasikhoz szól a kérdésem! Negyvenes nő hasonló korú pasit hogyan tud elcsábítani (ismerjük egymást) Azt mondják a nő dönt. Nagyon nagyon szeretném ŐT?

Figyelt kérdés
De hogyan? NE legyek nevetséges és tálcán sem szeretném magam kínálni...Most már ott tartok, hogy annak is örülök, ha csupán hivatalos levelezést folytatunk.

2019. ápr. 25. 22:30
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Persze nők is írhatnak, csak sajnos az a tapasztalatom, hogy a nők leginkább fújnak egymásra hiszen vetélytársak.
2019. ápr. 25. 22:33
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Simán felszedned de a tézis hogy te szerezted meg magadnak és ő nem küzdött érted, mindenképpen nevetségessé tenné az egészet.
2019. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek én is..Mindig azt gondoltam , hogy erős vagyok és én bizony nem fogok senkiért könyörögni és reménytelenül szerelembe esni..sajnos mégis
2019. ápr. 25. 22:37
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Persze, a nő dönt, de nem abban, hogy ki udvarol jön neki, hanem, hogy kit választ azok közül, akik udvarolnak neki. Ha nem udvarol neked, akkor ezt a nő dönt dolgot abban az értelemben, ahogy te gondolod buktad. Arról dönthetsz, hogy te kezdeményezel/jelelsz/viszel almáspitét/áthívod dugulást elhárítani vagy vársz tovább. :)

32/f

2019. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk napi kapcsolatban.Néha levelezünk.
2019. ápr. 25. 22:46
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
A nő dönt, egy bizonyos korig! Ezt nem hallottad? Kb. 30-32 évesen van a fordulópont a legtöbb embernél. Egy 40-es nő már rohadtul nem dönt, hanem örül ha talál valakit. Bocs, hogy őszinte voltam.
2019. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ha csak néha leveleztek abból nem lesz semmi.

Feltételezem tudja, hogy nem vagy kapcsolatban, jobb esetben azt is tudja, hogy nyitott vagy az ismerkedésre, így csak annyit kell a tudomására hoznod, hogy vele szeretnél ismerkedni, mivel a jelek szerint ő nem kezdeményezett.

Legegyszerűbb, ha végig gondolod, hogy az elmúlt 25-30 évben hogyan próbáltak férfiak veled ismerkedni, és valami hasonlót csinálsz vele.

Mindenképpen az lesz a kulcs, hogy keresed a társaságát.

2019. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Kérlek Pasik nem kell privát,nem keresek helyette senkit.Próbáltam, volt jelentkező bőven, mai napig írogatnak többen.De nem, nekem Ő kell(ene)
2019. ápr. 25. 23:02
 9/29 A kérdező kommentje:
Keresem persze, mostanra betegesen, nem is merem leírni...
2019. ápr. 25. 23:03
 10/29 A kérdező kommentje:
Magamban mindig megmosolyogtam az ilyen helyzetű nőket.Mondván: miért futnak olyan szekér után, aki nem veszi fel...
2019. ápr. 25. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!