Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alábbi helyzetbe kerültem:

Van 3 éve egy 27 éves párom. Nagyon szeretjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, nem szoktunk vitatkozni. Látszólag nagy harmóniában élünk, igaz még külön, ugyanis nem lakunk egymáshoz túl közel.


Tegnap tudomást szereztem arról, hogy a barátjának -aki egy lány- olyan dolgokat írt, hogy a lány aludjon vele, meg hogy van barátság extrákkal. Továbbá szoktak együtt iszogatni (amiről megint csak nem volt tudomásom).

Én összezavarodtam, nem értem az egészet. Nekem folyton azt mondogatja hogy nem létezik fiú és lány között barátság, neki meg az ellenkezőjét, hogy igenis van olyan hogy egy fiú és egy lány barát tud egy ágyban aludni anélkül, hogy bármi történne :D


Én vagyok most a f_sz, hogy ezt most nem értem, és elég szarul esik, vagy ez tök normális?


21/L



2020. aug. 31. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje tovább lépni.
2020. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted megcsal/megcsalt?
2020. aug. 31. 09:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majnem mindegy megcsalt-e. Meg akar csalni, az biztos.
2020. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Hiszek a fiú-lány barátságban, de abban nem,hogy tudnak együtt aludni úgy,hogy más ne történne. főleg ha szóbakerült már a szextéma köztük.


3 éve vagytok együtt, ez már sok idő ahhoz,hogy másik szintre kellett volna a kapcsolatotokat emelni. Pl. eljegyzés, közös tervek, összeköltözés stb.


A kapcsolatotok megrekedt egy szinten unalmassá/céltalanná válhatott a pasidnak. Nem mondom,hogy ez a jó megoldás,de így lehet.


Üljetek le, beszéljétek át kinek mi fér bele a kapcsolatba és mik, illetve vannak-e, közös terveitek.

Enélkül nincs értelme tovább.

2020. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem...mindenesetre el vagyok keseredve, annyi mindent megtettem és teszek érte, már nem ez az első ilyen eset és csomó mindent megbocsátottam neki...
2020. aug. 31. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbocsájtod, csak megismétli. Nincs ilyen tettek után belátás.
2020. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, megpróbálok valamit kiokoskodni
2020. aug. 31. 09:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem sok jóban reménykednék. Ha ezt is elnézed neki, tuti hogy még meg fog csalni egy jó párszor.

Engedd el, fiatal vagy még, találsz jobbat.

2020. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van...egy erőszakolást is megbocsátottam már neki, lehet ott rontottam el.
2020. aug. 31. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal tudod mit jelent, nem? Ha ők kimondottan ilyen kapcsolatban vannak, akkor tulajdonképpen mi a kérdés?
2020. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!