Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Történetem: 8 éve élek kapcsolatban( 1 éve házaságban)van egy 3 éves fiam.a baj az hogy a férjem teljesen elhanyagol nem törödik velem,szex az szinte egyáltán nincs .a kapcsolatunk évek ota igy van.Azt hiszi ez a normális probáltam ezt megbeszélni de nem megy.Én viszont naprol napra ugy érzem hogy egyedül vagyok nincs melettem senki.Semmi közös együtlét,semmi oldan dolog ami ujra összehozna minket.Szerelemre vágyom,törödésre.hogyan tudnám ujra lángra lobbantani a szerelmet vagy hogyan tudnám helyrehozni az életünket?
2018. jan. 25. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Miért házasodtatok össze, ha már évek óta ennyire rossz a kapcsolatotok a te meglátásod szerint?

Egyébként ha rendbe akarnám hozni a kapcsolatunkat, biztosan sokszor meglepném a férjemet 1-1 kettesben vacsizással (addig a gyerekre a nagyszülők vigyáznak, vagy akiben megbíztok), megpróbálnám elcsábítani (nyilván kinek mi tetszik, egy szexi fehérnemű, vagy egy hangulatos közös fürdő). Vagy egy mozijegy... vagy amit szerettek. Kirándulás, wellness, ilyesmik.

Ha nem vevő az ilyesmire, akkor viszont komolyan le kell ültetni mindenféle dráma és hiszti nélkül, és tényszerűen elmondani, mi a problémád a kapcsolatotokkal. Ha nem hajlandó meghallgatni, megérteni, akkor meg szerintem tudod, mi a helyes... Mert ha benned ekkora a hiányérzet, ebből úgyis szerető lesz. Az meg senkinek nem jó.

2018. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az semmilyen kapcsolat, ha nem lehet megbeszélni bármit is... az az alap, aztán vagy lesz valami vagy nem - de ha beszélni se lehet, akkor ennek annyi.
2018. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Addig kell visszafele lépegetni a miértekben, amíg el nem juttok egy pontra, amiről tudtok beszélni, meg tudjátok érteni és tudtok változtatni. Onnan tudtok építkezni felfelé.


>Azt hiszi ez a normális

Oké, vajon miért hiszi ezt? És miért nem foglalkozik azzal, hogy neked mi az igényed? Jól tetted, hogy megpróbáltál beszélni erről.


>probáltam ezt megbeszélni de nem megy

Oké, de ha nem mengy a kommunikáció, akkor erről kell beszélni: miért nem megy a kommunikáció? Mit kéne tenni, hogy működjön?


Valahogy így. Próbálj egyre alapvetőbb okokat keresni és fixálni, és ha ezekben megegyeztek, visszatérni az eredeti kérdésekhez.

2018. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne csak a férjedtől várd el a törődést, ennek oda-vissza kell működnie. Este, ha elaludt a gyerek, mássz rá. Nem holnap, nem jövő héten, nem akkor, amikor elég kipihentek vagytok és a hangulat is megvan. Most, ma este! Szervezz 1-2 programot, kettesben és hármasban is. Kérj meg valakit, hogy vállaljon be egy estét és menjetek el színházba, vagy vacsizni. Ha van olyan nagyszülő, aki kapható hosszabb gyerekvigyázásra, lépjetek le egy hosszú hétvégére. Csak 2 éjszaka a gyerkőcnek, de nektek rengeteget jelentene. Vigyétek el őt is programokra. Egy állatkert, játszóház vagy csak egy nagy, családi hógolyózás is rengeteg élményt nyújt minhármótoknak. Hajrá!
2018. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Te egyedül sehogy. Ha valahogy sikerül elérned, hogy ő is akarja, akkor van rá esély, de ameddig meg van róla győződve, hogy ez így renden van és nem is akar beszélni, addig ha fejre állsz se fog semmi se változni.


Ha már "szóba áll veled" akkor sokat kell beszélni. Ha nem sikerült ezt az állapotot elérned, érdemes lenne párterápiára mennetek. Ha teljesen elzárkózik mindentől és nem érdekli, hogy te boldogtalan vagy, akkor eldöntöd, hogy itt vége szakad a kapcsolatotoknak vagy együtt maradtok bármely okból és tartasz mellette szeretőt. Ez utóbbi miatt rengetegen meg fognak bélyegezni, de igazából nem kell róla tudnia senkinek csak a partnerednek és neked.


Szorítok neked, remélem megvan még a pasiban a tenni akarás szikrája.

2018. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat. Házasodni azért házasodtunk mert ugy gondoltam hogy erösödne a kapcsolatunk. Este rámászni ?:/ hát tenném én de mikor a férjem oldalra fordul és azt mondja haggyam békén mert fáradt akkor nekemis elmegy a hangulatom kb mindentől. Programokat szoktam tervezni amiket leiskel mondanom mert fáradt... szinte minden hétvégénk szabad (szombat) olyankor nincs othon .megy teso,barátok stb délután haza ér szintén fáradt. Szerető? Nem vagyok én ahoz elég bátor. 25 évesen kicsit töbre vágyom .
2018. jan. 25. 12:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Amíg csak kifogásokat gyártasz, addig ne várj el változást. Nehogymár ne tudd elcsábítani a saját férjed...
2018. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak sima kifogások lennének.,Sajnos igyvan.Nemtudom elcsábitani...idáig probálkoztam és nem megy.
2018. jan. 25. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt igazából csak azt nehéz bevallani magadnak hogy kettőtök között halott a dolog!Tudom hogy mondani könnyű és elfogadni a valóságot nehéz... ismerős a szitu.

Mond mond meg neki hogy szét kellene hogy váljatok mert olyan mintha nem is lenne senkid, se szex se közös programok stb...stb...

Ha ekkor és utána se izgatja a dolog akkor szerintem egyértelmű hogy nincs értelme a kettőtök kapcsolatának...

2018. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van. És valahol ezt énis tudom hogy ennek vége fog lenni.,de én nem akarom ezért probálom ujra éleszteni
2018. jan. 25. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!