Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki nekem panaszkodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki nekem panaszkodik a barátomra, már nagyon idegesít! Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Barátom elég rossz természetű, velem is, a többi emberrel is elég lekezelő, úgy beszél mindenkivel, mint a kutyájával. A gondom az, hogy mindenki odajön nekem rá panaszkodni, meg kerdezgetni, hogy hogy lehetek együtt egy ilyen tuskóval. Én nem akarom barátomat kibeszélni, de azt hazudni se akarom, hogy minden oké. Amikor megkérdezem őket, hogy miért nem neki mondják el ezeket, az a válasz, hogy vele nem lehet erről beszélni... mit tegyek? Már nagyon idegesítő ez a helyzet.
2018. febr. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele együtt? Nem is értem.
2018. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene tenned? Átgondolni, hogy miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki lekezelő és úgy beszél veled, mint a kutyával?!
2018. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszél mint egy kutyával, tehát, legyél hűséges. A kutyát ha bántják, akkor is hűséges marad. Még akkor is, ha elkezdik rendszeresen verni. Gondolom, erre is sor fog kerülni, de minden kép tűrjed, örüljél neki.
2018. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már...végül is minden más férfi kihalt ezért nincs választása a kérdezőnek...

Azt gondolják a barátai, hogy te talán tudsz rá jó hatással lenni s úgy lekommunikálni vele a viselkedéséből fakadó problémát, hogy fel is fogja mi a gond. Ezt a bizalmi helyzetet feltételezik rosszul ami az egymást szerető pároknál van.

Csak itt egyértelmű, hogy te se vagy kivételezett helyzetben nála, hogy érdekelje megbánt e téged egyszerűen olyan barát vagy akivel le is fekszik.:(

2018. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" azt hazudni se akarom, hogy minden oké. " - szóval te is úgy látod, hogy nem minden OK?

Azon gondolkodj inkább, hogy miként lehetnétek rendben (ha lehet????), ne azon, hogy miért tűnik ez fel mindenkinek. Nyilván, mert nagyon feltűnő.

2018. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem neked panaszkodnék, hanem elküldeném őt az anyjába, és többet a büdös életben nem akarnám látni - ez azt jelentené, hogy a házamba NEM tenné be a lábát.
2018. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!