Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El mondanád egy feleségnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondanád egy feleségnek ha veled csalta volna meg a férje?

Figyelt kérdés
Csak ismerősök vagyunk. Vagy hogyan hozhatnám a tudtára?

2020. szept. 6. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem mondanám el, megérdemlik egymást.
2020. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem, miért tenném? Nem lennék ilyen büszke arra, hogy házas pasikkal kefélgetek.
2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

Odamesz hozzá: hát a ferjednek nincs valami nagy farka :)


Azt egyből vágja mi a szitu :)

2020. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha szükséged van rá, hogy utána rólad beszéljenek, elterjedjen hogy kurválkodsz akkor mond el neki. Hajrá... Hidd el előbb fog téged hibáztatni a nő, mint a kedves férjét.
2020. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Miért csak én vagyok hibás? A férje ugyan annyira mint én. És megerdemelne a nő is, hogy tudja nem tökéletes a családja hiaba mutatja ezt mindenkinek. Amúgy engem nem érdekelne mit gondolnak rólam, csak a férfitol tartok, nehogy elboruljon az agya vagy valami
2020. szept. 6. 18:19
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elborulhat neki.

Én is úgy gondolom hogy a megcsaló a hibás, de te is benne voltál és tudtad hogy nem egyedülálló.

Amúgy meg ilyenkor hazudnak mint a vízfolyás. Tuti hogy a végén a te hibád lenne minden. Ha tudatni akarod vele, úgy csináld hogy ne tudja hogy te voltál.

2020. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen felesleges, kicsinyes és ostoba ötlet. Nem kellett volna belemenned, és akkor most nem éreznéd rosszul magad. Tanulj belőle, és felejtsd el őket!
2020. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos ilyenkor nem lehet tudni, milyen reakciót vált ki az emberből. Te ismered a szeretődet. Ha attól tartasz hogy elborul az agya, nyilván okkal érzed ezt. Egyébként én azon a véleményen vagyok, mindenkinek joga van tudni róla ha hülyére veszik. Legyen ez megcsalás, vagy bármi. Nyilván az se mindegy, milyen módon akarnád tálalni a feleségnek.
2020. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
A feleséget több köti össze a férjjel mint a szerelem. Ott a pénz, ház, gyerekek...a nő sokszor azután is marad, hogy megtudja. Sőt ha nem hülye, tudja is hogy az ura félrekefélt, kiolvassa a jelekből. Hidd el a legtöbb nő már túlvan ezen és nem érdekli, nem akar borítani mindent. Az is lehet, hoyg nem izgult már a férjére és örült, hogy legalább talált valakit akit izélgethet és nem neki kell a férjével szexelnie....
2020. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom a módot. Plusz hogy csinalhatnam úgy, hogy a férje ne jöjjön rá, hogy én buktattam le, ha csak mi ketten tudjuk 🤔
2020. szept. 6. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!