Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kitálaljak e a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitálaljak e a megcsalt feleségnek?

Figyelt kérdés

Évek óta szerető vagyok.rengeteg rosszat tett velem erzelmileg ez az ember,mégsem tudtam kiszállni.allandoan ,,visszaszerzett,, és én képtelen voltam lezárni, mivel nem hagyta.mialatt velem csalta, amásik nőnek gyereket csinált és feleségül vette.most hogy megvolt az esküvő levegőnek nez,és arra nem volt képes,hogy megmondja,hogy zárjuk le.egyszeruen csak nem beszél velem.

Én tudom,hogy soha nem leszunk együtt,és nem is azért tenném,hogy elvaljanak,de úgy érzem,hogy ennyit meg kell tennem saját magamert,hogy boritok.ennyi megalázása után amin az évek során vegigmenten,szerintem ezt meg kell lépnem.magamert,és miatta is,mert ez a minimum amit érdemel.

Mi a véleményetek róla?beszámoljak a feleségnek?csak most érzem úgy,vagy tényleg van az a pont,amikor jobban érzi magát az ember a bosszutol?


2020. aug. 19. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Megmondom, hogy miért nem. Te nem a nőt sajnálod, nem emberbaráti érzelmek fűtenek, hanem bosszút akarsz állni és igen, azt akarod, hogy menjen tönkre az élete. Amit meg is érdemelne, de a gyereke is? Szerintem felejtsd el méltósággal és keress magadnak egy független pasit. Ha csalni fogja a nejét továbbra is, az az ő sara, akkor már nem lesz hozzá közöd, oldják meg.
2020. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Fuuu te...szerintem bújj el, te szégyen. Tiszta gyász vagy!


"és én képtelen voltam lezárni, mivel nem hagyta" --- Hahaha pisztolyt tartott a fejedhez? Egy sértődött kis pi.csa vagy, hogy most már nem kellesz, ez az igazság!

2020. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Azt tudod, hogy amelyik nőnek most borítani akarsz, azt évek óta a TUDTODDAL átvertétek és megaláztátok a háta mögött? Miért pont szólal meg a lelkiismereted, amikor már levegőnek néz a pasi?
2020. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt én sem értem, miért nem azelőtt szóltál, hogy a nő terhes lett? Hagyj nekik egy esélyt, hátha működni fog a kapcsolatuk, te meg tilts le a pasit minden fórumon.
2020. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Én simán megtenném. Ahogy a cserbenhagyást és a bűncselekményeket is bejelentem. Ha nem tenném, azt falazásnak élném meg, magam pedig ugyanolyan retkes féregnek érezném, mint a megcsaló. Ez van.
2020. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Értem, hogy bosszút akarsz állni, de a felesége és a gyerek semmiről sem tehetnek és az ő életükre is hatással lenne. Így, hogy veled már lezárta, utólag amúgy se lenne semmi értelme. Te se éreznéd magad jobban tőle hosszútávon.
2020. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, évek óta ennek az embernek a szeretője vagy, ami a saját döntésed volt, te elégedtél meg a második hellyel. Más lenne a helyzet, ha egyáltalán nem tudtál volna a másik nőről és most borítanál, de te tudtál. Úgyhogy ne játszd már az agyad, hogy jaj de szemét a pasi, te se vagy különb.
2020. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Én szerető vagyok,de nem mondanám el.Ezt a döntést te hoztad.Ő a fontosabb,fogadd el.Olyan nincs,hogy egy szeretői kapcsolatból nem lehet kilépni.Vannak rossz és jó dolgok benne,de akkor szakítasz,amikor te akarsz.
2020. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz elérni? "Rendesen" úgysem lesztek együtt, ha elmondanád, csak annyit érnél el, hogy valószínűleg elválnának, semmi többet. DE te ugye nem ezért akarod... Hanem?
2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Na ezért (is) veszélyes szeretőt tartani, meg jól meg kell gondolni kivel, mert rengeteg ilyen szarházi van, mint a kérdező, akik nem tudják egy idő után feldolgozni hogy vége, és vagy zsarolnak, vagy kitálalnak.
2020. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!