Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a szerető kitálal a feleségnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm készül erre. Az én véleményem viszont az, hogy mivel tudta hogy a férfi házas, így nem volt zsákbamacska, hagyja az egészet,jó az tény hogy a pasi gerinctelen volt vele,igazából megérdemelné. De a gyereke viszont nem,hogy felboruljon minden.

2020. jún. 4. 13:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%

Nem feltétlen borul minden,

Lehet hogy 1000- 1 ilyen de rokonságban történt.. nekik javult a házasságuk egy idő után.

2020. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy a feleség egy gerinctelen féregnek fogja látni a férjét az biztos. Nade azt a nőt meg egy jónagy ringyónak. Érdemes ebbe belebonyolódni ennél jobban. Sajnálom azt a gyereket aki egy ilyen "idilli" családba született.
2020. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%

Undorító! Én ezt azon ritka eseteknek egyikének tekintem, amikor férfiként beverném a képét az biztos.


Bár én profi vagyok, nem tudta egyik sem, hogy hol lakom, sőt az igazi nevemet és számomat sem. Pont az ilyen féreg nők miatt, mint akikről a kérdés szól.

2020. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
53%

A szex fontós jó dolog

DE

Tudja a szerető mindig hogy másod hegedüs lesz hisz ezért szerető akkor mit akar

2020. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%
Undorító dolog ha kitálal. Tudta hogy mire vállalkozik, ha vége akkor vége.
2020. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az igazság jobb, mint hazugságban élni évekig.

Nálunk úgy volt, hogy a férjem egy házas nővel csalt meg. A nő férje rájött és ő tálalt ki nekem egy véletlen találkozás alkalmával. Nagyon örülök, hogy így tett. Nehéz volt feldolgozni azt az érzést, hogy évekig át voltam verve a palánkon.

Azóta már csak az ex-férjem. Ha nem tudom meg az igazságot, lehet, hogy még ma is vele élnék és gyerekünk is születhetett volna.

2020. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, hogy azzal hogy belement elfogadta a feltételeket.
2020. jún. 4. 13:28
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen, ez is benne van 6-os válaszoló.
2020. jún. 4. 13:29
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Lehetett erre számítani, ha rossz vége lesz kitálal, viselje a kovetkezmenyet a ferj. De a szereto sem kulonb.
2020. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen felesleges dolgot csinálna. Senkinek nem lesz jobb tőle, neki sem! Minek kellett ilyenbe belemennie, ha nem tudja a helyzetet kezelni?
2020. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!