Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kepeket kuldok az megcsalas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kepeket kuldok az megcsalas?

Figyelt kérdés
22/L snapen szoktam mostanaban dumalgatninegy regebbi ismerosommel,egy sraccal es kuldozgetunk kepeket,nem pucer kepek csak olyan huncutabbak,ennel tobbet amugy nem akarok a dologbol,ez megcsalasnak szamit ha van baratom akit amugy tenyleg szeretek csak egy kis izgalomra vagyom? Elore is koszonom a valaszokat😊

2020. szept. 6. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
igen
2020. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen.Megcsalásnak számít ha intim helyzetbe kerülsz másokkal. Még így virtuálisan is. Szerinted a párod mit szólna hozzá?
2020. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod küldene “huncutabb” képeket az egyik nő ismerősének, te mit gondolnál? Ja, gondolom kicsapnád a hisztit.
2020. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi másnak számítana? Nyilvánvalóan szexuális indíttatásból küldözgettek egymásnak képeket, nem baráti alapon.
2020. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ a párod mit gondol erről. Én azt mondanám megcsalás és mivel megkérdezed valószínűsítem nem merned elmondani a párodnak.
2020. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ribo
2020. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2020. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Az hát.
2020. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne az, simán elmernéd mondani neki. Szerintem ne erőltesd ezt, mert amúgy sem lesz ez egy hosszútávú kapcsolat a barátoddal. Éretlennek tűnsz egy komoly kapcsolatra. Inkább azt az energiát amit a régebbi "ismerősödbe" fektetsz, arra használnád, hogy a barátoddal hozd vissza az izgalmat. Pl küldhetnél neki huncut képeket.

Amúgy ez a régi ismerős szerinted nem élhet vissza bármikor a képekkel?

2020. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azt a kérdést lenne érdemes feltenned magadnak, hogy ha megtudnád, hogy a barátod szokott egy nőtől ugyanilyen képeket kapni titokban, és ő is küldene a nőnek hasonló jellegű "huncut" fotókat magáról, azt te hogy élnéd meg, benned milyen érzést keltene.


Ha netalán téged ez nem zavarna, akkor meg azt lenne érdemes átgondolnod, hogy nektek mi a közös jövőképetek, és miről szól a kapcsolatotok.

2020. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!