Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottunk, majd 3 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, majd 3 nap múlva újra összejöttünk, de közben ő lefeküdt négy emberrel. Ezeket elmondta, mivel én kérdeztem, viszont most nem tudom kizárni az agyamból, a képeket, hogy mással szexel. Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, mert nem éreztem jól magam a bőrömben, meg a kapcsolatban sem. Őt ez akkor elvileg nagyon megviselte, hetekig szenvedett, persze ezt nem tudhatom biztosan, de ezt állította. Amikor szakítottunk, azt mondta, majd pár hónap múlva keres újra, de fél hogy addig is találok magamnak mást, de mindenképp szeretné majd újra megpróbálni. Persze én erre akkor nem mondtam semmit, nem akartam hitegetni.


Szóval ő elkezdett továbblépni, miután látta, hogy én teljesen eltökéltem magam. De az igazság az, hogy bennem végig bennem volt, hogy ő majd keres, és hogy ennek még nincsen vége teljesen, legalábbis tudat alatt ez volt bennem, ezért bár kívülről azt a látszatot keltettem, hogy nics rá szükségem, és jól döntöttem, valójában bizonytalan voltam.


Aztán keresett is két hónappal később, akkor még nem akartam vele újra találkozni, de addig győzködött, hogy beadtam a derekam. Na itt kezdődtek a bajok. Innentől már egyre kevésbé bírtam tagadni, és lassan rá kellett jönnöm, hogy nagyon szeretem ezt az embert, és nem akarom elveszíteni, és teljesen belezúgtam újra.


Aztán miután ezt elmondtam neki, jött a pofára esés, hogy hát ő most nem tudja mit akar. Ez teljesen összetört, egyszerűen nem értettem, hogy akkor meg mégis miért keresett, miért hitette el velem, hogy még lehet valami. De én itt már eltökéltem, hogy nekem bármilyen áron megéri visszaszerezni őt.


Közben valahogy szóba került ez a ki kivel feküdt le dolog, és én is bevallottam azt az egyet, ami nekem volt, ő meg, hogy neki addigra már három...És aztán elmesélte a részleteket is. De tudtam, hogy nem szabad, hogy ez zavarjon, mert én szakítottam vele.


Aztán mikor még mindig nem akart újra összejönni, jött egy fesztivál, amin újra lefeküdt valakivel, amit megint megtudtam, és ez már teljesen összetört lelkileg, mert ez már azután volt, hogy én elmondtam neki mit érzek, és pontosan tudta, hogy szeretem és vele akarok lenni.


De aztán mégis úgy alakult miután ultimátumot adtam neki, és eltűntem, hogy akkor szeretné megpróbálni ő is, és én mindennél boldogabb voltam és most újra együtt vagyunk, már egy hónapja, és minden szuper, ezt az egy apróságot leszámítva, hogy nekem napi rendszerességgel jönnek a fejembe ilyen képek, hogy más lányokat dug a barátom, és nem tudom hogyan szabaduljak meg ettől, vagy hogyan dolgozzam ezt fel.


Tényleg szeretném megpróbálni, mert közben úgy érzem, hogy ő a tökéletes ember számomra, és szeretném, hogy legyen még jövőnk együtt. Akkor úgy tűnt, hogy könnyebb lesz ha pontosan tudom mik történtek, de utólag belátom, hogy hülyeség volt ezeket megosztani. Viszont már nem vonhatom vissza.


Ha valaki ezt végigolvasta, akkor elismerésem.

22/l



2018. szept. 18. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

"lefeküdt négy emberrel"

Emberrel! :D

2018. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

A párod egyike az érzelmi intelligánciával nem vagy alig rendelkező, éretlen ösztönlény fiataloknak, akik gondolkodás nélkül szórakoznak mások érzéseivel. Kb minden lány átesik ilyen kapcsolaton, vagy viszonzatlan szerelmen. “De hát ezt meg ezt ígérte, így szeret úgy szeret” Mese. Nem kell mindent beszopni, amit mondanak :) Ez a pasi nem komoly parkapcsolatra való, ezt még így ismeretlenben is le lehet szűrni.

22L

2018. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell előbb gondolkozni, nem pedig kidobni "majd úgyis keres és visszajön" jeligére.

Most erre mit lehet mondani, őszintén? Edd meg, amit főztél.

Vagy megtanulsz hozzászokni a gondolathoz, hogy random nőket húzott meg, vagy otthagyod (végleg). Meg nem történtté nem lehet tenni, így ez a két opció maradt.

2018. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, esetleg érdemes még elgondolkozni, hogy ha szakítás után ilyen lazán halomra dugja a nőket, akkor mennyire érinthette meg a szakítás. :D

Te meg játszmázol...

Így a kérdés alapján egyikőtöknek se való párkapcsolat.

2018. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, amúgy a következtetésemet abból szűrtem le, hogy “nagyon szeretem ezt az embert, és nem akarom elveszíteni, és teljesen belezúgtam újra. Aztán miután ezt elmondtam neki, jött a pofára esés, hogy hát ő most nem tudja mit akar. Ez teljesen összetört, egyszerűen nem értettem, hogy akkor meg mégis miért keresett, miért hitette el velem, hogy még lehet valami.”


Ez a nem-tudja-mit-akar + hitegetés annyit jelent, hogy nem szerelmes beléd és inkább kúrogatna összevissza lányokat, de közben az is jó, ha ott vagy neki.

2018. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Kamu kérdésnek tűnik. Az elején 3 napról beszélsz, utána hónapokról. Akkor most ki és mit csinált meg mikor és kivel?
2018. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Két hülye gyerek játszmája, de nem felnőtteké az biztos, amit ide leírtál.
2018. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
3 nap alatt 4 emberrel? Igazi ribikuva.
2018. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el jó sok csajt fog még végigdugni, miközben veled lesz. Gratulálok a "jó" párválasztáshoz...
2018. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Szóval kib@$ztad mert $z@r volt a kapcsolat, most újra összejönnél. Mitől nem lenne UGYANOLYAN $Z@R? Sőt már $z@rabb hisz már kattogsz is...pedig még együtt sem vagytok újra.
2018. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!