Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy dolgozzam fel a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a megcsalást? A párom az egyik kolléganőjével csalt meg, azt mondta nagyon tetszett neki és nem tudott ellenállni, furán viselkedett végül bevállalotta mit tett. Azt mondta megbánta és mindent megtenne hogy megbocsájtsak.

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Kuka
2020. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindent megtenne? Na, ez tök jó. Akkor elég csak megkérned, hogy húzzon el a retkes picsába és előbb akassza fel magát, minthogy még egy rohadt szót szól hozzád ebben az életben. :)
2020. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Sorstárs

Pacsi 🤣✋

2020. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogod feldolgozni soha. A bizalom oda. Ha most következmények nélkül hagyod, akkor levonja a tanulságot, hogy veled mindent megtehet büntetlenül. Ismét visszaél majd a bizalmaddal, mert mindig lesz egy újabb nő, akinek nem fog majd ellenállni, mert ilyen a jelleme. Fsz feláll, ész megáll. Te döntésed, hogy meddig hagyod, hogy lábtörlőnek használjon.
2020. szept. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Feldolgozni? Két opciód van:

1. Elfogadod hogy a barátod ilyen, nem tud ellenállni a szép nőknek és a jövőben majd óvatosabban fog megcsalni.

2. Sarkadra állsz, mert úgy gondolod jobbat érdemelsz, és keresel olyan férfit, aki megbecsül.

2020. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,szakítottam vele.
2020. szept. 18. 08:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elfogadni kell és hozni egy jó döntést. Soha nem lesz olyan a kapcsolatotok mint előtte, ezt tapasztalatból mondom, de férfiként. A bizalom nagyon kényes dolog, ha sérül, akkor nagyon nehezen lehet visszaszerezni, mindig benned lesz a félsz hogy újra megteszi. azt kell eldöntened, hogy akarsz-e ezzel az érzéssel együtt élni vagy sem.

Nekem férfiként nem ment, eltávolodtam a páromtól, nem akartam vele szexelni, idővel nem igényeltem a közelségét. Nem sértődtem meg, csak nem kívántam.

2020. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló döntés volt, Kérdező!
2020. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!