Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tett féltékennyé? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tett féltékennyé? Miért ilyen bosszúálló?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen leírnám ide a storym, de félek hogy valaki ebből a sok-sok emberből magára ismerne a történetben.. Ezért inkább privát üzenetben írnám le, még akkor is ha egy anonim oldal.. Szóval amennyiben tudsz segíteni, legalább annyiban hogy meghallgatod ezt az egészet, akkor kérlek na habozz és írj egy privátot.


A lényeg, hogy történt egy incidens még régebben, amiben minimális szinten voltam hibás..Főként ő hibázott.. Majd történt egy, aztán több hazugság a részéről..

Erre én besokkaltam, és annyit mondtam hogy nekem most itt elég volt.


Próbáltam megbeszélni vele a problémáimat ezután , de sosem sikerült, nem hogy személyesen, még chaten sem..

Ezek után én nem írtam neki többet, pedig ő még próbált keresni chaten.. Próbálta visszacsinálni a dolgokat, de nem nagyon ment neki.. Úgy hogy lényegi dolgokról sose tudtunk beszélni, mivel mindig ellenállt, és hárított..


Majd próbált féltékennyé tenni többször is,és kisebb nagyobb sikerrel sikerült is neki..


A vége fele már olyan hazugság spirálba keveredett, hogy azt mondtam hogy ez nem kell nekem.. Majd nem beszéltünk többet.. Én nem írtam, ő sem írt.



(Pedig próbáltam normálisan megbeszélni a problémáinkat egymással nem is egyszer, de erre szinte sose volt hajlandó, ezért így zátonyra futott a 'kapcsolatunk'..)


Most hogy már nem vagyunk annyira tinik, ráírtam, érdekelt mi van vele.. Erre sikerült ismét féltékennyé tennie bosszúból.

Hülye kérdés hogy mit lehet az ilyennel tenni? mert tudom rá a választ..Pedig akkor csendbe maradtam és tűrtem sok dolgot, mert van jó pár olyan dolog amit a jelenlegi párja nem tud..Csak én meg ő. Most jogosan merült fel bennem a kérdés, hogy mondjam el a párjának most ennyi év után? ez már abszolút nem az első alkalom amikor ilyet csinál.. Akkor nem akartam vele szemét lenni, mert nekem is volt egy kevés saram a múltba, pedig elég meredek dolgokat csinált.. Majd inkább hagytam az egészet akkor.. Amit nem bántam volna meg, amennyiben most normálisan eltudunk válni egymástól pár beszélgetés után.. De ez ismét nem sikerült és megint elég meredek dolgokat csinált.. Ami számomra meglepő mert nálam még mindig halom olyan dolog van amivel szinte bármikor hihetetlen nagy balhét tudnék csapni ha akarok..


kérlek ha érdekel, és megpróbálsz segíteni, akkor üzenetet írj és akkor kitudom fejteni az egészet. köszönöm:)



2019. dec. 20. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj, érdekes történet....
2019. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szakítottál, azután próbáltad megbeszélni. Szakítottál megint, neki van új kapcsolata, erre írtál neki megint. Minek?

Már rég vége ennek, hogyan tud féltékennyé tenni?

Szeress ki belőle, egy hazudozótól szabadultál meg.

2019. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2019. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is
2020. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!