Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Első megcsalásnál mire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első megcsalásnál mire érdemes figyelni, hogy a férfi ne bukon le?

Figyelt kérdés
Kell egy kis kaland, egy kis szenvedély...
2020. szept. 26. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, 10-es...

Azt nem írtam hogy ez a legegyenesebb megoldás.

2020. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
18%

10.-nek.


Ja, de nem lesz válás a végén, mert buta a nejem, és nem fogja fel, hogy nekem jár a kaland!

2020. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
A válaszokból látni, hogy mennyi lecserélt ex-nej van itt.
2020. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Hát szép vagy...
2020. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

De egy kalandor miért házasodik? Nem baj az, hogy kalandor, de akkor ne tegyen úgy, mint aki monogám, és kitart halálig. Vagy menet közben lett kalandor? Megromlott a házasság? Egy házasság megromlásához mindig 2 fél kell. Ha az egyik csak 1%-ban tesz hozzá, akkor is. De általában majdnem 50-50%.


És ez általában azért jön létre, mert a felek nem kommunikálnak, hanem inkább nem mondják el félelmüket, igényüket a másiknak, vagy hogy megváltoztak a dolgok a közös csónakban.


Lehet én vagyok túl maradi gondolkodású, vagy lelkiismeretes, de nekem mindig ott van az a kérdés, hogy megérdemli-e a párom azt, hogy megcsaljam? Tényleg ez kell? Szerettük egymást, ha meg most is szeretem, akkor végképp. Elakarom őt árulni? Beakarom őt csapni? Akarok neki hazudni? Magamra akarom haragítani? Azt akit szeretek? Ha szeretem, akkor miért tennék ilyet? Akkor teszek ilyet, ha nem szeretem, maximum még magamnak sem vallottam be, hogy nem szeretem.

2020. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

15.-nek.


Attól, hogy otthon teli a hűtő, még napközben bekaphatok egy pizzát, vagy gyrost, nem?

2020. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as és 9-es.


Köszönöm szépen a normális válaszokat.

2020. szept. 26. 14:56
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

16: ha igent mondtál arra, hogy egészséges étrendet folytatsz, esetleg diétázol, akkor nem.


Ha pizzát akarsz zabálni meg egyéb szemetet, ne hívd diétának, még étrendnek se.

Ha baxni akarsz össze-vissza, ne hívd párkapcsolatnak...


Ennyire egyszerű.

2020. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#16, de, csak idővel feltűnik, hogy nem vagy éhes, mert egyre többet kajálsz máshol.


Amúgy egy megromlott házasság minden, csak nem teli. Maximum problémákkal teli.

2020. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18.-nak.


Aha...


Mondjuk ő a nejem: [link] Imádom, tökéletes, mint nő, mint feleség, mint, anya, mint társ 100%-os.

De!

Csak azért, mert 1X ő is kell: [link] azért dobjam el a tökéletes életem?

2020. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!