Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a bevált praktika, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bevált praktika, hogy visszajöjjön a férj(42) a szeretőjétől (21)? Olyanok válaszát várom, akiknél a férj meggondolta magát. Okoskodók, kioktatók kíméljenek.

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 23:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kérdés felmerül egyébként, hogy miért szeretnéd őt visszakapni? Van valami, ami annyira hiányozna?
2020. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hogy szereted,de gondolom ezért szeretnéd visszakapni.Gyerekek vannak? 21 éves lány,hát gratulálok a férjednek,fiatalabbat nem talált? Ennyi idős lány még gyerek agyú,gondolom ezért tudta felszedni.Ha szereted akkor kivárhatsz,de én ezt nem tudnám megbocsájtani,hogy elhagyott egy 21 éves kiscsajért.A szex működött köztetek? Mi volt a gond egyáltalán?
2020. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22-es! Igen, az a baj, hogy szeretem. Bár tudom, hogy ezek után már nem kellene, de hát a szív mást mond mint az ész. Igen, van egy 15 éves lányunk és egy 5 éves kisfiúnk. Ráadásul a férjemnek van egy majdnem a kiscsajjal egyidős lánya is az előttem lévő kapcsolatából, aki 19 éves. Nem tudom a pontos okát. Szeret, de már nem szerelmes. Valószínű, hogy már rámunt. Arra a bizonyos mókuskerékre fogja. A szex? Minőségileg jó volt, mennyiségileg tény, hogy kevés. Nem tudtunk minőségi időt együtt tölteni.
2020. okt. 1. 16:05
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

#23

Annyira "szereted", hogy a másik nő után lenne gusztusod megcsókolni, leszopni? És mit szeretsz rajta annyira? Azt, hogy más nőbe mártogatja? Pffujj!

És mi garantálja, hogy most több minőségi idő tudnátok együtt tölteni?

Te tényleg ilyen lábtörlő vagy?

Egyébként van egy jó hírem, a szerelem elmúlik idővel,ahogyan nála is.

2020. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%

13!

22 vagyok, és a lakásom makulátlan mindig.

És mindig van étel itthon, mindig tiszta ruha. Idősebb párom van.

Kérlek ne általánosíts. Pontosan ezekért hagyta szerintem ott az exet,mert az lusta nő volt. Pedig 30+ és anya. Mióta velem van mindent megkap,és én is tőle. Egyre több ilyen van amúgy. Persze attól ez a kiscsaj lehet szr,nem mondom..

De tudjátok róla,hogy igenis fiatalon is van felelősség érzet, és vágy,hogy a paromrol gondodkodjak.

2020. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
Elnézést,beragasztott ujjal nehéz írni,de értitek.( Utolsó.)
2020. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ötéves kisfiú,sajnálom,így még nehezebb lehet az egész.. :-( És annyi idős lánya van mint majdnem a szeretője,hát klassz.. Oké hogy okolod magad is,de azért nehogy csak magadat hibáztasd,egy kapcsolat megromlásához két fél kell.És a férjed a könnyebbik utat választotta,mert gondolom nem ült le veled egyszer se azt kérni,hogy változtassatok.Az ilyen férfiakat,akik a gyerekükkel sem foglakoznak,nem tartom semmire.Egy értelmes embernek a gyereke az első mindig,nem egy fiatal punci.Ráadásul nem tisztességesen lépett ki,hanem megcsalt és utána lépett le. Sok kitartást és erőt kívánok neked,bárhogy is alakuljon.
2020. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Na, alakult a helyzet azóta?
2020. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem, a helyzet változatlan. Hiába beszéltük meg, hogy csak a gyerekek miatt tartsuk a kapcsolatot, folyamatosan érdeklődik irántam is. Szerintem csak azért, mert jó viszonyt akar kettőnk között. Gondolom tart a válástól.
2020. okt. 11. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!