Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat ellaposodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat ellaposodása elleni trükkök, praktikák?

Figyelt kérdés

Ami érdekel: Mit tesztek ellaposodás, unalmassá válás ellen:


1. Csak úgy az életetekben, együttélésben, mint pár.

2. A randizásban.

3. A szexben.


Még annyit, hogy:


MINDEN korosztály véleménye érdekel.


Nemet nem írok, mert mindegyik nem véleménye és szemszöge érdekel. Azaz a fiú szemszög, fiúk oldaláról is érdekelnek a tanácsok és a lányokéról is.


Nemet és kort írjatok, ha lehet. Köszi :D



2020. szept. 9. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy heteró, homo bármilyen kapcsolat jöhet. Persze jelöljétek meg, ha számít a párotok neme a praktikák bevetésekor. Köszi :)
2020. szept. 9. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Romatikázás azaz vacsora mozi zene szex és hosszú holfényes séta csoki bor virágok mindenböl azokat amit a párod is szeret minden héten mondani hogy szereted és sokat kell csokolozni nyilvánosan és meg lepni ajándékokal amit szeret
2020. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten úgy gondoljuk, hogy a szeretet és a hűség alapvetően döntés kérdése. Beleszerettünk egymásba, azzal az igazi, pillangók a gyomorban, izzadó tenyérrel szorongatjuk egymást módon és eldöntöttük, hogy ez már így marad, bármi lesz.


Mindketten teszünk is érte, legyen szó apró ajándékokról, programokról, házimunka átvállalásáról, bármiről. Odafigyelünk egymásra. Ő nem jön ki boltból marcipánszívecske, én pedig valamilyen különleges, kézműves sör nélkül. Alapvetően ő fürdeti a gyerekeket este, de ha látom, hogy hulla fáradt, akkor elküldöm lefeküdni és leteszem egyedül a gyerekeket. Ugyanez fordítva, ha alig állok a lábamon estére, akkor megcsinálja ő a vacsit, elmehetek aludni. Nincsen segítségünk, így kettesben programot szervezni nem tudunk, de mindketten eljárunk barátokkal vagy akár egyedül is színházba, koncertre, ezekkel kapcsolatban sosem teszünk keresztbe a másiknak, sőt... többnyire ajándékba vesszük a jegyeket egymásnak. Ezek olyan apróságok, amiket nem is feltétlenül a szerelem jeleként fognának fel sokan, de ezek kellenek ahhoz, hogy érezzük a másik szeretetét és támogatását, a nyilvánvaló dolgok mellett.


A szex nem változott, leszámítva, hogy terhesen jobban kívántam, akkor gyakrabban bújtunk össze.

Nem tudok elképzelni olyan dolgot, ami miatt kevésbé szeretném őt, vagy amin félresiklana a házasságunk.


40N, 22 éve együtt

2020. szept. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nőként amire még figyelni kell, hogy ne tűnjenek el a csinos ruhák a kampányidőszak után. Nagyon betudja laposítani, amikor jön a póló+farmer minden napra. Tapasztalatom szerint fontos egy férfinek, hogy a barátnője csinos legyen, büszke legyen rá.

26/L

2020. szept. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincsenek ellaposodás ellen praktikák. Van, akivel ellaposodik és van, akivel nem. F50.
2020. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenkit felpontoztam :)
2020. szept. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!